Zadbaj o swój rower z Winx na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Winx na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Kiedy w końcu Polacy zaczną dbać o swoje rowery, zamiast regularnie katować je myjkami ciśnieniowymi na stacjach benzynowych czy myjniach? Tego to nawet najstarsi górale we wsi nie wiedzą. ALE! Naszym zdaniem przy wsparciu specyfików takich jak Winx, szansa na przekonanie rowerowej społeczności do mycia i konserwacji sprzętu jest dużo większa. Zobaczcie sami, co polska marka produkująca rowerową chemię ma w swojej ofercie: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Winx

Od Winx: 

Jesteśmy WINX for bike i pochodzimy ze Śląska. Produkujemy genialne płyny i oleje dbające o kondycję… nie Twoją, ale Twoich dwóch kółek. A co to takiego? To, co jest najbardziej potrzebne w sportach rowerowych – nawet tych ekstremalnych! Masz betonowe błoto na podwoziu? Różowiutki X-Wash da radę! Łańcuch zniknął pod płaszczem z brudu i starego oleju? Nasz limonkowy specjalista E-Wash się tego nie boi. Problem ze smarowaniem? Mamy oleje na każde warunki! Kask paruje, lepi się i zajeżdża starą skarpetką? Linia Helmet ogarnie temat. Chcesz błyszczeć? Zafunduj swojej maszynie mleczko F-shine.

Czujemy chemię nie tylko do rowerów – zielone otoczenie też lubimy, więc nie wciskamy w produkt więcej niż trzeba, żeby wycisnąć z niego jak najwięcej się da! Takie małe, chemiczne stręczycielstwo. A jak już przy chemii jesteśmy, to na wyróżnienie zasługuje nasz chemik-magik Remek, który wyczarowuje te wszystkie receptury z samych sprawdzonych surowców tylko po to, żeby wszystko działało i świeciło tak jak trzeba. A czy jest tak jak mówimy zawsze sprawdza nasza drużyna podczas bardziej lub mniej błotnistych startów. Mamy 15 lat, ale mało nas znasz? Skrzydła wyrosły nam niedawno! Wpadnij na Joyride 2024 i posłuchaj naszej historii, a okaże się, że na pewno coś jednak o nas już wiesz!

Stanowisko Winx na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @winx_for_bike

Na stanowisku Winx przetestujecie oleje do łańcucha i wszystko co da się umyć lub odświeżyć bez robienia terenów podmokłych czy też błotnisto-bagiennych wokół namiotu.
Do Kluszkowiec ekipa Winxa weźmie ze sobą 4 olejowe hity. WTX WET LUBE olej na mokre warunki, jakby spadło coś z nieba i nie była to kasa, TFX DRY LUBE olej na suche z teflonem i woskiem oraz jego wersję BIO, czyli SG-SAFE GREEN. Dla niezdecydowanych, w tym pogody – VARIABLEX dry/wet LUBE, czyli czerwonego wariata co niczego się nie lęka.
Nie zabraknie też linii HELMET – czystość, anty-parowanie i świeżość dla kasków, to dla tej trójcy nie świętej codzienność.
Z pianą czy odtłuszczaniem może wyjątkowo odpuścimy testowanie (chyba, że na jakiejś myjce znajdzie się kawałek miejsca, ale zabłysnąć z F-Shine będzie można bez problemu.  Testować można będzie też oczywiście cierpliwość załogi, zadając niecodzienne pytania.

Nie wiemy jak Was, ale nas namówili. Zwłaszcza na te testy! 😉

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów