Wiemy, jak to jest, kiedy sezon widać już na horyzoncie, a w portfelu sporo pustych kieszonek. Chciałoby się wymienić kilka części, albo sprawić nowe wdzianko. Nie mówiąc już o elementach, które koniecznie proszą o zastąpienie nowymi.  Sytuacja ma teraz miejsce? Nie pękajta, mamy coś dla Was.

Wiadomość numero 1:

Skoro sezon tuż, tuż, to w miarę szybko trzeba uporać się z nowymi zakupami. A żeby cały proces był sprawny, dobrze wiedzieć, gdzie najlepiej dokonać zakupów. Z tej okazji od kilku dni bardzo mocno tniemy ceny na naszym internetowym sklepie. Sprawdzajcie, co tam na was czeka i w jakiej cenie. Będziecie zadowoleni, bo jest kilka perełek 🙂

GDYBYŚ SIĘ ZGUBIŁ: www.sklep.joy-ride.pl

Wiadomość numero 2:

Wiadomo, że nie zawsze jest jak kupić sobie nowy szpej. Wtedy najczęściej odwiedzamy giełdy i portale aukcyjne. Od lat tworzymy spore środowisko Joy Riderów, więc warto było przenieść je także na tą płaszczyznę. Rano odpaliliśmy naszą grupę-giełdę „Giełda Joy Ride”. Obecnie jest tam ponad 1500 osób, więc macie z kim pohandlować. Zapraszamy do wskoczenia i zaproszenia znajomych.

W WOLNEJ CHWILI ODWIEDŹ GIEŁDĘ:  https://www.facebook.com/groups/GieldaJoyRide/?notif_t=group_r2j

foto: dintojra.blogspot.com