„W przypadku zdarzenia wypadkowego…” – Ubezpieczenia sportowe Phinance na Joy Ride Days w Szczyrku

„W przypadku zdarzenia wypadkowego…” – Ubezpieczenia sportowe Phinance na Joy Ride Days w Szczyrku

Jeśli obracacie się w środowisku sportów ekstremalnych od pewnego czasu, to pewnie zdajecie sobie sprawę z tego, że kontuzje są nieodłączną częścią takich zajawek. Pytanie nie brzmi „czy zaliczę glebę”, tylko „kiedy zaliczę glebę”. Prędzej czy później, dachowanie po prostu się przydarzy – tak mówi statystyka. Jednak gleby i kontuzje to nie koniec świata. Ktoś kiedyś powiedział, że jest to po prostu cena jaką musimy płacić, za niezwykłe życie pełne pasji i niezwykłych emocji. Dodatkowo, mamy wśród naszych zaprzyjaźnionych firm ekipę, która pomaga poszkodowanym zajawkowiczom i w przypadku nieszczęśliwych wypadków, wspiera riderów w uzyskaniu środków na rehabilitacje i wszystkie niezbędne koszta. Mowa oczywiście o firmie Phinance. 

Po co komu specjalistyczne ubezpieczenie sportowe?

 

„W środowisku rowerowym działamy już od wielu lat współpracując z ponad czterystoma zawodnikami różnych odmian kolarstwa górskiego!

ALE rowery to nie wszystko, ubezpieczamy sportowców zawodowych i amatorów w ilości ponad 4500 osób, reprezentujących 23 dyscypliny sportowe! Współpracujemy z 19 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z których nasi klienci otrzymali już ponad 14 000 000zł odszkodowań.

A CO NAJWAŻNIEJSZE pomagamy przy procesie zgłaszania szkody i ewentualnych reklamacjach, prowadząc sprawy klientów do końca!” – Ekipa Phinance

Z usług firmy ubezpieczeniowej korzystają najlepsi polscy zawodnicy. Zdjęcie obok zupełnie niepowiązane. (serio)

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY