Kolejna walka o Wiedeń

Marzec za pasem, a na horyzoncie kwiecień i kolejne niesamowite imprezy rowerowe. Przed fanami ekstremy są między innymi pierwsza edycja PŚ DH w Lourdes i kultowe Vienna Air King. Tym razem skupimy się na freestyle’u i tym, co będzie się działo na placu przed wiedeńskim ratuszem.

VAK13_MattJones_by_AleDiLullo

Jak z bicza trzasł – tak przeleciało ostatnie 10 lat. W każdym z nich, w Wiedniu, spotykała się elita freestyle’u i dirtu, by na specjalnie usypanych hopkach w grubymy stylu rozpocząć sezon. Nie inaczej będzie w tym roku! W dniach 10-12 kwietnia na zabytkowym placu pod wiedeńskim ratuszem powstanie linia trzech imponujących hopek (+drop), na których zobaczymy niesamowite combosy serwowane przez najlepszych zawodników na świecie.

VAK13_AntoineBizet_by_AleDiLullo

Poniżej prezentujemy film podsumowujący 10 lat instytucji rowerowej, jaką jest Vienna Air King. Pod filmem znajdziecie listę śmiałków, którzy przyjadą do Wiednia i bez walki w eliminacjach wystartują w finałach, by powalczyć nie tylko o cenne punkty rankingów FMB, ale także wysokie nagrody i prestiż w elitarnym gronie. 

VAK15_StartList