Video: MacAskill znów w formie

Video: MacAskill znów w formie

Jeśli mielibyśmy wymienić pięciu najbardziej znany rowerzystów z klimatów ekstremalnego mtb, to bez wątpienia jednym z nich byłby Danny MacAskill. Powodów jest wiele, ale najświeższy z nich to film promujący projekt Drop and Roll.

Danny MacAskill zasłynął w sieci z kilku powalających editów. W sumie niewielu jest na świecie ludzi, którzy potrafią skakać po dachach, jeździć po ogrodzeniu i balansować na łańcuchu zawieszonym kilka metrów nad ziemią. W zasadzie ciężko znaleźć kogoś, kto interesuje się rowerami i nie zna radosnego Szkota. Nie wspominając już o tym, że nikt nie jest w stanie kwestionować jego umiejętności.

 

Danny MacAskill - Action

 

W przyszłym roku Danny postanowił, że wyjdzie jeszcze bardziej do ludzi. Owszem, jego wyczyny nadal będą pojawiać się w sieci jako filmy, ale większy nacisk będzie kładł na live-show. Seria Drop and Roll będzie właśnie tym, co pozwoli zaprezentować kunszt MacAskilla na żywo. Zawodnik zebrał ekipę równie dobrych trialowców i razem z nimi zaplanował małe tournée po Europie. Wygląda więc na to, że na fanów czeka wiele atrakcji. Ich namiastkę znajdziecie w klipie poniżej, który nie tylko naładowany jest imponującymi sztuczkami, ale też posiada sporą dozę humoru – jak to u MacAskilla bywa.