Video: Ekipa CTM na La Pomie

Przedsezonowe wyjazdy treningowe stają się coraz bardziej popularne i nie dotyczą już tylko tych, którzy lubią ostrą rywalizację w dh, czy enduro. Cieplejsze ferie zimowe spędzają też fani wolnego stylu i dirtu.

 

_1220231

 

Jedną z ekip, która w tym roku wybrała się do Barcelony był dirtowy team słowackiej marki CTM. Kiedy ich lokalne miejscówki nie były jeszcze gotowe po zimie, riderzy spakowali sprzęt i udali się do cieplejszej  Hiszpanii. Warunki pod Barceloną są o tej porze roku idealne. Poza tym na miejscu można pośmigać z wybitnymi riderami – lokalesem Andreu Lacondeguy’em albo Martinem Soderstromem.

 

_1220340

 

Rowery na których śmiga ekipa CTM znajdziecie w bike-checku sprzętu Romana Pichnarcika (klik).

 

Dirtowcy ze Słowacji świetnie wykorzystali czas spędzony na La pomie. Ekipa nie zapomniała też o sprzęcie, dzięki któremu wiele z ich wyczynów zostało uwiecznionych w postaci filmu. Efekty połączenia ujęć, w których fruwa trio: Roman Pichnarcik, Vilo Krizan i Jakub Jagrik znajdziecie poniżej.

 

_MG_1847

 

Ps. Chłopaki zapowiedzieli też, że pojawią się na tegorocznym Joy Ride BIKE Festivalu. Zatem będzie okazja, żeby z nimi pogadać i wspólnie pośmigać.