unReal na wielkim ekranie + konkurs

W dobiegającym końca sezonie mieliśmy okazję oglądać kilka naprawdę piorunujących filmów rowerowych. W ścisłej czołówce bezapelacyjnie znajduje się unReal – dzieło znanej ekipy Anthill. Film jest na tyle poruszający, że postanowiono pokazać go także na kinowym ekranie.

 

Już 15 października o 20:00 w 14 kinach będziecie mogli przeżyć prawdziwą rowerową ucztę. Dzięki współpracy Multikina z 9th Plan i Woodpecker MP najwięksi wirtuozi freeride’u jeszcze raz zaprezentują pełen wachlarz sztuczek, a specjaliści od „big mountain FR” zabiorą was w najbardziej unikalne miejscówki, na których pozostawiono ślady opon…

 

on set of 'Unreal" a mountain bike film by Anthill and TGR

 

Zanim jednak zarezerwujecie bilety dla siebie i paczki znajomych (także tych, którzy jeszcze nie czują rowerowej zajawki), spróbujcie swoich sił w konkursie. Do zgarnięcia jest 200 darmowych biletów na tę niesamowitą prezentację kawałka freeride’owego świata. Konkurs nakręca marka Trek, której topowe modele możemy zobaczyć w trakcie seansu „unReal”. Riderzy tacy jak Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Cam McCaul czy Tom Van Steenbergen zasiadają za sterami modelu Trek Session DH oraz Trek Ticket DJ i Trek Ticket S.

 

trekk

 

Wracając jednak do konkursu  – zasady są proste jak budowa… Treka Session:

  1. Wejdź na stronę trekbikes.com i zapisz się na nasz newsletter
  2. W polu Kod Pocztowy wpisz nazwę miasta, w którym chcesz obejrzeć film – lista kin znajduje się na profilu unReal – Multikino
  3. Losowanie nagród odbędzie się 5 października 2015
  4. Skontaktujemy się z wybranymi osobami, a nagrody będą do odebrania w kasach Multikina w dniu premiery. Pełny regulamin konkursu do pobrania tutaj: Regulamin konkursu – Wygraj bilet na „unReal”.

 

unReal-_WygrajBilet_konie

 

A żeby podkręcić wasz apetyt na kinową premierę, zapraszamy na trailer, który w świetnym stylu pokazuje klimat „unReal’a”.

Autorem wykorzystanych w tekście zdjęć jest Sterling Lorence.