TYGU – Kolejna Polska Firma na Joy Ride Days w Szczyrku

TYGU – Kolejna Polska Firma na Joy Ride Days w Szczyrku

Na tegorocznych targach w trakcie Joy Ride Days w Szczyrku, dominować będą Polskie marki. Kolejną firmą, która na naszej imprezie zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję będzie właśnie TYGU. Od kilku lat bacznie przyglądamy się tej marce i mimo że sami nie testujemy produktów TYGU, spotykamy w bikeparkach coraz większą rzeszę riderów, którzy jeżdżą w ciuchach z ich znaczkiem. Skoro sprawdzają się w akcji, to znaczy, że warto je sprawdzić! To zdecydowanie jedno ze stanowisk, które trzeba będzie odwiedzić, w trakcie naszej imprezy!

Od ekipy TYGU: „TYGU to Polska marka dzieży rowerowej która powstała w 2017 roku. W Żywcu, sercu Podbeskidzia projektuje i testuje odzież i akcesoria dla wymagających kolarzy górskich! Wykorzystujące nowe tkaniny, lekkie a zarazem wytrzymałe.  TYGU tworzy produkty skierowane dla wszystkich, od dzieci po dorosłych którzy kochają rowery i góry. Kolekcje obejmują odzież Enduro, Downhill oraz MTB w luźniejszych krojach.”

Na miejscu, w trakcie targów ekipa udostępni do  przymierzenia najnowszą kolekcję i pochwali się prototypami na sezon 2022.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY