TRW SPORT, czyli KTM PUKY i FIDLOCK na Małopolska Joy Ride Festiwal

TRW SPORT, czyli KTM PUKY i FIDLOCK na Małopolska Joy Ride Festiwal

A co pod namiotem KTM’a? Poza zaawansowanymi technologicznie rowerami elektrycznymi, pojawią się również rowerki dziecięce od PUKY oraz akcesoria od Fidlocka. Pewnie zastanawiacie się, czy wymienione wyżej firmy posiadają jakąś wspólną cechę? Tak, zdecydowanie. Są to doskonały stosunek ceny do jakości, niezawodność i świetna funkcjonalność. To jak? Widzimy się pod namiotem KTM? 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku  KTM

KTM

W sezonie 2024 świętujemy 60-cio lecie naszej marki, z tej okazji zaprezentujemy ofertę rowerów z napędem elektrycznym opartych silnikach BOSCH. Te nowoczesne modele będą wyposażone w najnowsze technologie, zapewniające jeszcze większą wydajność i komfort jazdy. W trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by rowery z naszej stajni przetestować w realnych, górskich warunkach!

PUKY

Zaprezentujemy nową kolekcję rowerów, które produkujemy już wyłącznie w Polsce w naszej fabryce w Opolu! Dzięki temu możemy jeszcze bardziej kontrolować jakość i innowacyjność naszych produktów, dostosowując je do potrzeb naszych klientów. W branży rowerowej wiele firm udowodniło, że polski produkt, to jakościowy produkt! My również, jesteśmy na to najlepszym dowodem!

FIDLOCK

Nowatorskie, opatentowane działanie systemu FIDLOCK, stosujemy nie tylko z naszymi bidonami. Nasze innowacyjne rozwiązania obejmują również uchwyty na telefony, kamerę sportową i inne akcesoria, które zapewniają niezawodność i łatwość użytkowania. System magnetycznego zamknięcia FIDLOCK gwarantuje szybki i bezpieczny montaż, co czyni nasze produkty idealnymi dla aktywnych osób poszukujących praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań na co dzień.

Więcej o stanowisku KTM na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Poza testami i atrakcjami dostępnymi na stanowisku KTM, nie możemy zapominać o zawodach KTM E-Bike Uphill, które po raz kolejny odbędą się na naszej imprezie! Do zgarnięcia 500 zł w gotówce oraz nagrody z firmy Fidlock, o równie wysokiej wartości! Zdecydowanie jest się o co ścigać! 

W tym roku zawody KTM E-Bike Uphill będą rozegrane w formule nawiązującej do motocyklowych wyścigów hard enduro. Po pierwsze rozegramy je ze startu wspólnego w stylu Le Mans. Po dobiegnięciu do roweru ruszysz na podbój Wdżaru, a metę zlokalizowaliśmy na samym szczycie. Rywalizacja zapowiada się intensywna i gwarantujemy, że nie będzie to tylko nudny podjazd. Po drugie będzie można jechać na własnych rowerach, bez żadnych restrykcji dotyczących rodzaju używanych pedałów! Do boju dopuszczamy wyłącznie rowery zgodne z przepisami ruchu drogowego: bez manetek gazu – pedałujesz – silnik wspomaga, 250 W mocy nominalnej, do 1kW mocy maksymalnej…  Nie na naszej trasie nie przekroczysz dopuszczalnych 25 km/h, ale próbować trzeba.

Widzimy się na starcie?

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina