Debiut – TRU-TENSION & SIXS na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Debiut – TRU-TENSION & SIXS na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Produkty od rowerzystów dla rowerzystów i to takie, które każdemu się przydadzą. Środki do mycia i konserwacji rowerów i sprzętu oraz odzież termoaktywna, na każde warunki. Pod namiotem ekipy XentroX znajdziecie produkty dwóch firm: TRU-TENSION, czyli środki czystości, dzięki którym zadbacie o swoje rowery oraz SIXS, czyli wspomniane już termoaktywne fatałaszki, które w swojej szafie powinien mieć każdy rowerzysta!  

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku TRU-TENSION & SIXS

SIXS & TRU-TENSION

SIXS – od momentu debiutu na rynku w 2009 roku sukcesywnie podnosi technologiczną poprzeczkę na rynku odzieży termoaktywnej. Odzież jest produkowana wyłącznie we Włoszech i nie tworzy jak inne tego typu produkty „bariery” ale współpracuje z ludzkim ciałem jak druga skóra odpowiednio izolując oraz odprowadzając pot – wszystko dzięki opatentowanej innowacyjnej tkaninie opartej na CARBONIE.

Modele SIXS, takie jak BreezyTouch, oferują nie tylko doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci, ale także niezwykłą subtelność i lekkość. Dzięki temu można je założyć nawet pod ulubioną, luźną koszulkę, ciesząc się nie tylko większym komfortem, ale także swobodą stylu SIXS – tworzy również dedykowane produkty dla rowerzystów! Ich pasja do kolarstwa jest widoczna we wszystkich dedykowanych produktach, które łączą innowacyjne technologie z doskonałym komfortem. Skup się na celu, a SIXS zajmie się resztą !

TRU-TENSION – Rewolucja w Pielęgnacji Roweru! Tru-Tension to marka, która zmienia zasady gry w pielęgnacji roweru! Wiemy, że na rynku jest mnóstwo smarów i chemii rowerowej, ale dlaczego warto dać szansę Tru-Tension? Bo ich produkty są naprawdęwyjątkowe! Ich smary Tru-Tension, oparte na tungstenie, są prawdziwymi game-changerami, które sprawiają, że Twój rower działa jak zegarek! Tungsten, po polsku WOLFRAM wygładza powierzchnię metalu, minimalizując niedoskonałości, co skutkuje nawet o 40% mniejszym tarcie niż w przypadku ceramiki, nawet o 50% mniejszym niż teflon, i nawet o 60% mniejszym niż grafit.

Ale to nie wszystko! Tru-Tension oferuje więcej niż tylko smary. Ich szeroki asortyment produktów, w tym narzędzia do regulacji łańcuchów i zestawy do pielęgnacji, sprawia, że utrzymanie roweru w doskonałej kondycji staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne!

Szukajcie loga z gorylem i idźcie za zapachem bananów ! – tak. Produkty TRU-TENSION pachną bananami ! 😉

Stanowisko SIX & TRU-TENSION na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku TRU-TENSION będą do rozdania próbki smarów – ilość mocno ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

Kto nie zdąży, będzie mógł kupić produkty TRU-TENSION w promocyjnych cenach ! Produkty od SIXS również będą dostępne do oglądnięcia, oraz zakupu! Warto przyjść i zobaczyć na własnej skórze o co w tym chodzi!

No i fajnie. Promocje, rabaty, darmowe gadżety. A jak wiadomo, „ZA DARMO TO UCZCIWA CENA”. Właśnie za to najbardziej lubimy nasz festiwal. Wyobraźcie to sobie sami. 70 namiotów z rowerami testowymi i sprzętem. Pod każdym namiotem konkurs / gadżet / darmowa atrakcja. Przy odrobinie szczęścia, po przejściu przez alejkę targową, zbierzecie tyle fantów, że „INWESTYCJA ZACZNIE SIĘ ZWRACAĆ”.

Żarty, żartami, ale tak już całkiem poważnie – będzie co oglądać, kupować i testować!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów