• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Kluszkowce

Troy Lee Desings, Norco, Pells, DMR Bikes, Leatt – Krakowska ekipa Power Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Troy Lee Desings, Norco, Pells, DMR Bikes, Leatt – Krakowska ekipa Power Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Krakowska ekipa Power Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu! Co to oznacza w praktyce? Otóż to, że pod jednym z namiotów pojawią się topowe rowerowe marki takie jak Troy Lee Designs, Leat, Norco, Pells czy DMR. Będą przeceny, będą okazje, będzie szansa na przetestowanie roweru – no grubo w tym roku chłopaki poszaleją. Wpadajcie pod ich namiot, bo będzie się działo! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Power Bikes

POWER BIKES 

Power Bikes to sklep rowerowy i profesjonalny serwis zlokalizowany w Krakowie. W naszej ofercie znajduje obszerna oferta rowerów elektrycznych i zwykłych oraz najlepsze marki między innymi – DMR Bikes, Troy Lee Designs, Leatt, Hope, Oneup Components i wiele innych.

Jesteśmy również oficjalnym dealerem rowerów Norco Bicycles, Mondraker, Dartmoor, Merida, Rondo oraz GT Bicycles. Mamy w swojej ofercie pełną gamę rowerów od graveli po rowery z pełnym zawieszeniem do Enduro, All Mountain i Downhillu. Posiadamy rozbudowaną ofertę odzieży, ochraniaczy oraz akcesoriów, która dostępna jest w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie.

Powiemy tak: Wszystko się zgadza, a jeśli ktoś z naszej krakowskiej ekipy ma problemy z dostępnością części, akcesoriów, narzędzi lub czegokolwiek innego co w jakimkolwiek stopniu związane jest z rowerami, to prawdopodobnie dzwoni właśnie do Alana z Power-Bikes. Ci goście mają u siebie wszystko i zawsze możemy na nich liczyć. Jaramy się, że będą na naszej imprezie i to z rowerami Norco, którymi od niedawna oficjalnie handlują!

Stanowisko Power Bikes na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Nie dostaliśmy jeszcze informacji o tym jakie rowery będziecie mogli testować na stanowisku Power Bikes, ale dostaliśmy informacje o tym, że testy na pewno się odbędą. Podejrzewamy, że krakowska ekipa udostępni Wam głównie rowery Norco, bo to ich dystrybucji poświęca w ostatnich sezonach najwięcej uwagi i czasu. Czy to dobrze? JESZCZE JAK! Widzieliście jak te rowery wyglądają? Zaawansowany system amortyzacji, smukłe kształty, kozackie malowania – sprzęcik z najwyższej półki!

No i jeśli w kwestii testów wiemy naprawdę niewiele, to jeśli chodzi o pozostałe atrakcje na stanowisku Power Bikes, to możemy Wam zagwarantować, że takich okazji, przecen i przede wszystkim takiej różnorodności sprzętu, nie znajdziecie chyba nigdzie indziej. Topowe marki, stylowe ciuchy, kaski i ochraniacze renomowanych marek takich jak Leatt czy Troy Lee Designs. Kozak. My wpadamy na zakupy! I wam też radzimy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów