Transferowe plotki 2017 – cz.1

Pora rozpocząć coroczną serię, która startuje na przełomie sezonów. To właśnie wtedy zaczyna się transferowa karuzela i pierwsze poważne przesiadki z teamu do teamu. Oto pierwsi bohaterowie i ich nowe ekipy

Vergier przechodzi do…?

Jeśli oglądaliście ostatni odcinek serii Bruni i Vergier Against The World, to pewnie wytropiliście już informację, że Loris Vergier opuści jej skład. Nie wiadomo jeszcze gdzie trafi, ale pierwsze plotki mówią o tym, że do składu zjazdowej ekipy Canyona, której będzie przewodził Fabien Barel. To byłoby bardzo grube!

Nico Quere w Giant

Znany francuski zawodnik enduro od kilku sezonów dzielnie reprezentował barwy marki Commencal. Na jego koncie pojawiło się parę sukcesów w EWS i spora ilość bardzo udanych editów. Przyszła jednak pora na zmianę i Nico skorzystał z oferty francuskiego dealera marki Giant. W sezonie 2017 zobaczymy go na kultowym już modelu Reign.

Olly Wilkins na Focusie

Olly – dobry ziomek Brendoga i reprezentant ekipy S4P – od kilku lat pracuje w DMR jako brand manager. W tym czasie mogliśmy go podziwiać, jak fruwał na brytyjskich ramach – w dircie i enduro. Kilka tygodni temu okazało się jednak, że rosnąca popularność Wilkinsa przyciągnęła do niego markę Focus, z którą zdecydował się współpracować. Jak sam zapewnił – nie zepsuło to relacji z marką DMR. I prawidłowo!