Townhill Bystrzyca Kłodzka 2013

Już niewiele czasu dzieli nas od imprezy Townhill, która zostanie rozegrana w Bystrzycy Kłodzkiej. To fajny przerywnik pomiędzy regularnymi startami na leśnych trasach. Tym razem organizator zadbał o to, żeby zawody nikomu nie przeszkadzały, a riderom dały maksimum przyjemności.

Zawody odbędą się w sobotę 15 czerwca o godzinie 16.00 (godzina podyktowana zeszłorocznymi problemami ze sklepikarzami pracującymi do 13.00). Start na plantach przy ulicy Wojska Polskiego (obok szkoły podstawowej nr 1, meta na ulicy Przyjaciół). Każdy z riderów będzie miał 4 przejazdy – 2 trasą A i 2 trasą B (mapka i dokładny opis tras na naszej stronie  www.townhill.pl).

Zapisy także na stronie- tam też znajdziecie zakładkę z rejestracją. Wpisowe wynosi 40 zł i obejmuje ubezpieczenie, transport zawodników z mety na start, numer startowy, napoje, niezapomniane wrażenia:)
W zawodach będą dwie kategorie: kobiety, mężczyźni.

Nagrody pieniężne i fanty- sponsorem nagród pieniężnych jest bank BGŻ.

Przeszkody:
– rampa startowa na plantach,
– stolik na Rynku (najazd, stolik i lądowanie, ok. 11 metrów),
– hopa na ul. Podmiejskiej,
– schody, murki, kocie łby,
– skałki u podnóża murów obronnych (najazd 6m., lotu ok. 3 m., lądowanie 5 m.).

Od godziny 14.00 można potrenować na trasach.

Upload- nagrody:

  • kobiety – za 1 m-ce 300 zł. i karnet na 6 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 2 m-ce 200 zł.i karnet na 4 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 3 m-ce 100 zł. i karnet na 2 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra,
  • mężczyźni – za 1 m-ce 300 zł. i karnet na 6 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 2 m-ce 200 zł.i karnet na 4 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra, 3 m-ce 100 zł. i karnet na 2 dni do Parku Rowerowego Czarna Góra,

  karnety do wykorzystania w sezonie letnim 2013.

Sponsorzy imprezy: Bank BGŻ, Mineral, 3 Cube, Czogori, Czarna Góra,Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.