Thule, czyli twój rowerowy asystent każdej podróży na Joy Ride Days w Szczyrku

Thule, czyli twój rowerowy asystent każdej podróży na Joy Ride Days w Szczyrku

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale Thule to więcej niż bagażniki dachowe, na których można przewozić rowery. To też plecaki, akcesoria oraz przyczepki rowerowe z najwyższej półki. Szwedzka firma od lat jest liderem na rynku rowerowym i trzeba przyznać, że nikt nawet nie próbuje podrobić jej perfekcyjnie przemyślanych i prostych w obsłudze rozwiązać. To taki odpowiednik sieci IKEA, tyle że z bagażnikami i akcesoriami rowerowymi. Koniecznie wpadnijcie na ich stanowisko 9-11 września w trakcie Joy Ride Days w Szczyrku!  

Thule:

„Bezpiecznie, stylowo i wygodnie – to dewiza Thule, które jest światowym liderem w zakresie innowacyjności i od 80 lat pozwala wszystkim rowerzystom spędzać więcej czasu na realizacji ich pasji. Podstawa to skrócenie czasu potrzebnego na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy i bezpieczne dostarczenie ich w miejsce, w którym zaczyna się Wasza przygoda!

Podczas zeszłorocznego JoyRide wielkim zainteresowaniem oprócz bagażników rowerowych cieszyły się nerki i plecaki, a także namioty dachowe. Będziemy i w tym roku, znów z naszym dealerem https://ehaki.pl/ Zapraszamy na stoisko Thule, gdzie sprawdzicie co nowego na ten rok przygotowała firma ze Szwecji.”

P.S.

Koniecznie sprawdźcie namioty dachowe i zapytajcie o taryfy zniżkowe dla uczestników imprezy, z tego co wiemy to ekipa Thule szykuje na Szczyrk bardzo konkretne promocje!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: