The Trail: Produkty „Made in Bielsko Biała” na Joy Ride Days w Szczyrku

The Trail: Produkty „Made in Bielsko Biała” na Joy Ride Days w Szczyrku

Tej firmy (a zwłaszcza jej właściciela) chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. The Trail, to lokalna, bielska marka, która wyróżnia się świetną jakością i bardzo pomysłowym podejściem do rowerowego marketingu… Wszystkie produkty są projektowane i wykonywane w Polsce z dbałością o najmniejsze szczegóły. Właściciel firmy – Szalony Szymon znany również jako „Esti”przyjeżdża na nasze imprezy od zawsze.  Warto również wspomnieć, że w trakcie tegorocznej imprezy w Szczyrku, to właśnie The Trial będzie głównym sponsorem konkurencji Bunny Hop Contest.

Od Estiego: „The Trail to firma wywodząca się z samej stolicy polskiego enduro czyli z Bielska-Białej. Produkują akcesoria użytkowe, których przeznaczeniem jest na różny sposób ułatwić rowerzystom życie i poprawić komfort jazdy na rowerze! Skarpety rowerowe, chemia rowerowa, jersey’ki, błotniki oraz folia ochronna na ramy rowerowe to część z ich asortymentu.

Wszystkie produkty które wykonują tworzą sami, z całą pewnością można powiedzieć MADE IN BIELSKO-BIAŁA”

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrkowski Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.pl

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY