Testy Specialized na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Targi na Małopolska Joy Ride Festiwal - Specialized

Czy w tym roku pojawia się u nas wszystkie topowe marki? Tak! Czy będzie wśród nich legendarna firma Specialized z całą flotą rowerów testowych? No jasne, że tak. Poza szansą na spotkanie z przedstawicielami marki, omówieniem potencjalnych rabatów, zgarnięciem autografów od Dawida i Szymona Godźka, czyli zawodników sponsorowanych przez Speca, będziecie mogli wybrać się z nami na wycieczkę na rowerach elektrycznych, by jeszcze lepiej zrozumieć DLACZEGO elektryki naprawdę rządzą światem! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Specialized

Specialized

„Specialized to firma tworzona przez rowerzystów, dla rowerzystów. Jeśli mielibyśmy wybrać jedną rzecz, która łączy wszystkich pracowników Specialized byłoby to przekonanie, że rowery zmieniają życie. Gromadzimy pasjonatów z każdej dziedziny kolarstwa, którzy podzielają nasze zdanie i szukają sposobu, żeby stać się inspiracją dla innych oraz sprawić, że więcej ludzi zacznie jeździć na rowerach.”

Ponieważ ten opis jest zdecydowanie za skromny na Speca, postanowiliśmy dorzucić kilka słów od siebie. Jak pewnie wiecie, od kilku lat cała nasza ekipa jeździ na rowerach ze stajni Specialized i musimy przyznać, że na lepszych brykach jeszcze nie śmigaliśmy. Pasuje nam dosłownie wszystko – geometria, charakterystyka pracy zawieszenia, bezproblemowość, no i jeszcze ten kozacki wygląd każdego modelu. Przez nasze ręce przewinęły się nie tylko endurówki, ale również rowery elektryczne, Statusy i Stumpjumpery. Każdy z tych rowerów jest inny i każdy jest wyjątkowy, ale uważamy, że musicie się o tym przekonać na własnej skórze. Na przykład w trakcie naszej imprezy – 7-9 czerwca! 

Stanowisko Specialized na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na youtube’ie Speca, jest tak dużo dobrych filmów, że do tego artykułu musieliśmy wpakować co najmniej dwa. Wybraliśmy Stump’yego ora Enduro, bo naszym zdaniem te dwa rowery, najbardziej zawrócą Wam w głowach. Dla fanów bike parkowych lapsów, nie ma lepszych, bardziej skocznych i dynamicznych propozycji, ale w Kluszkowcach, będziecie mieć też szansę, na przetestowanie rowerów elektrycznych i to w realnych, nieudawanych warunkach. Doświadczeni przewodnicy zabiorą Was na zorganizowaną e-wycieczkę, w trakcie której poznacie najważniejsze zalety rowerów. Nie ma lepszego miejsca by sprawdzić taki sprzęt w terenie i to pod okiem profesjonalnych doradców. Tak więc! Jeśli rozważasz zakup elektryka, ale ciągle się wahasz.  Rezerwuj nocleg i wpadaj na festiwal. Jeśli nie wiesz czy rowery elektryczne są dla Ciebie, rezerwuj nocleg i wpadaj na festiwal. Jeśli chcesz poczuć klimat najbardziej niezwykłej imprezy rowerowej w kraju, rezerwuj nocleg i wpadaj na festiwal! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów