Testy rowerów Prime na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach (wystawca nr 2.)

Testy rowerów Prime na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach (wystawca nr 2.)

Jeśli z jakiegoś powodu nie słyszeliście jeszcze o rowerach Prime, to zalecamy szybkie nadrobienie zaległości. Maszyny zaprojektowane przez polską ekipę powoli podbijają międzynarodowe rynki i prawdę mówiąc nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Rowery Prime’a podobno jeżdżą jeszcze lepiej niż wyglądają, a trzeba przyznać, że jeśli chodzi o efekt wizualny, to ciężko znaleźć dla nich konkurencję. My na pewno zarezerwujemy jedną z kilku maszyn testowych na kilka godzin i wcale nie jesteśmy przekonani, czy później oddamy ją z powrotem. 

Więcej o marce Prime

„Prime – rowery Enduro i Downhill z polskimi korzeniami. Zero kompromisów: stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Tworząc nasze rowery stawiamy nacisk na jedno – Performance. Nasze rowery mają pomóc każdemu rowerzyście wspiąć się na wyżyny jego możliwości i jednocześnie umożliwiać bezpieczne przekraczanie własnych granic w stawaniu się coraz lepszym riderem.” – Piotr Siulczyński

„JAKIE TO DROGIE!” Nie no kochani, szanujmy się. Karbonowe rowery, które wyglądają jak rakiety kosmiczne, wyposażone w najnowsze technologie muszą swoje kosztować. Poza tym zobaczcie jak obecnie wyglądają ceny wszystkich rowerów. Być może w ofercie niektórych firm znajdziecie tańsze maszyny do enduro, czy DH, ale na jakim osprzęcie?

Prime do perfekcja w każdym calu, od opony, przez napęd, hamulce, aż do samej ramy która stanowi serce rowerowego organizmu. Marka założona została przez Polskiego pasjonata, który dostrzegł w branży lukę i postanowił wypełnić ją swoim nieszablonowym podejściem do jazdy na rowerze. Jak sam twierdzi, to wszystko co się dzieje, jest tylko początkiem działań, które mają wydarzyć się w przyszłości. Plany są ambitne – Factory Team śmigający po trasach Pucharu Świata. My się jaramy i trzymamy kciuki!

Rowery testowe na Małopolska Joy Ride Festiwal

W trakcie naszej imprezy będziecie mogli przekonać się o jakości rowerów Prime’a na własnej skórze. Przedstawiciele marki przygotują dla was rowery Enduro w rozmiarze M, L, XL oraz rowery zjazdowe w rozmiarach M i L. Endurówki „Thunderflash” wyposażone są w zawieszenie o skoku 165 mm oraz koła w rozmiarze 29 cali. W przypadku zjazdowego modelu „Rocket” skok ramy wynosi 195 mm, a rozmiar kół jest taki sam jak w endurówce.

Każdy model testowy zbudowany będzie na kozackim zawieszeniu i częściach z najwyższej półki. Ah, ślinka cieknie nam na samą myśl, a tu jeszcze 2 miesiące czekania do imprezy…

Rejestracja na testy będzie odbywać się przez specjalnie przygotowany panel, ale o wszystkich szczegółach będziemy Was informować bliżej imprezy.