Testy rowerów NS Bikes, Octane One i Rondo na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Testy rowerów NS Bikes, Octane One i Rondo na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Polski dystrybutor rowerów NS Bikes, Octane One i Rondo 7anna, już przygotowuje sprzęt do testowania. W tym roku, na festiwalu w Kluszkowcach będziecie mogli sprawdzić, jak najbardziej kozackie maszyny produkowane przez polskie firmy, zachowują się w realnych warunkach. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na festiwalu pojawią się też znani na całym świecie ambasadorzy tych marek – bracia Dawid i Szymon Godziek. To będzie naprawde udana impreza! 

7anna: “7anna Group to producent i dystrybutor rowerowych marek premium. W trakcie trwania Joy Ride na stoisku pojawią się nowe modele spod banderoli NS Bikes, Octane One i Rondo. Dla uczestników festiwalu dostępne będą rowery testowe z kategorii e-enduro, enduro, downhill, trail, all mountain, xc i gravel. Nie zabraknie również ofert specjalnych na ubrania i akcesoria!”

Ekipa z NS Bikes jest z nami na każdej imprezie od dobrych paru lat. W ostatnim sezonie, team zawodników wspieranych przez markę został rozbudowany o kolejne nazwiska. Wszystko wskazuje na to, że na naszej imprezie pojawią się riderzy specjalizujący się w zjeździe, enduro oraz oczywiście freestyle’u. 

Więcej o firmie w linku: https://7anna.pl/

Jak co roku, w namiocie 7anny znajdziecie wszystkie modele, które firma wprowadziła na rynek. Ekipa nie tylko umożliwi wam testowanie sprzętu, ale też   doradzi jaki rower najlepiej sprosta waszym oczekiwaniom. Wspólne lapsy na trasach i zbijanie piątek z braćmi Godziek zawsze w cenie. Dodatkowe fanty w promocyjnych cenach, też powinny się Wam spodobać! 

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów