Testy rowerów Marina na Joy Ride Days Szczyrk 2022!

Testy rowerów Marina na Joy Ride Days Szczyrk 2022!

Marin to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ekipa reprezentująca Kalifornijską markę w Polsce jest z nami od lat i wspiera nas regularnie przy różnych działaniach. Rowery Marina to też klasa sama, firma produkuje sprzęt z najwyższej półki do najróżniejszych odmian kolarstwa takich jak enduro, dirt, a nawet gravele. Część z tych rowerów będziecie mogli przetestować już niebawem w trakcie drugiej edycji Joy Ride Days w Szczyrku. 

Marin: 

„Marki spod znaku niedźwiedzia z flagą i cyfrą 86 raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Na naszym stoisku zobaczysz kilka hitów sprzedażowych, które idealnie nadają się na najbardziej wymagające trasy enduro – właśnie takie, z jakimi mamy do czynienia w Szczyrku. Będzie też kilka maszyn do upalania na lokalnych singlach –  rasowy sztywniak do enduro na stalowej ramie EL ROY, legendarny Rift Zone w kole 29 oraz nasze nowe elektryczne dziecko o nazwie Alpine Trail E1!”

Wpadajcie na stanowisko Marina bo modele EL ROY, Rift Zone 29 i Alpine Trail ebike będą wydawane na testy w bike parku!

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce „Szczyrk”, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: