Gtechniq Bike na Małopolska Joy Ride Festiwalu (wystawca nr. 8)

Testy rowerów - Gtechniq Bike Powłoka Ceramiczna

„Ciągle tylko te targi rowerowe i testy rowerów. A kiedy napiszecie o czymś innym?” Przecież w kwestii Małopolska Joy Ride Festiwalu jesteście ekspertami, a naszym zadaniem jest przybliżenie Wam marek, które wystawią się w miasteczku znajdującym się w samym sercu imprezy. Dziś chcemy skupić się na kolejnej marce premium – tym razem takiej, która zajmuje się rowerową chemią w dość nieoczywistym wydaniu. Gtechniq Bike to firma specjalizująca się w powłokach ceramicznych. Termin możecie kojarzyć z detailingiem samochodowym i chociaż na pierwszy rzut oka możecie pomyśleć, że to coś zupełnie zbędnego, to po naszej analizie prawdopodobnie zmienicie zdanie. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Gtechniq Bike

Gtechniq Bike: Wiemy, że rowerzyści to eksperci, którzy znają się na rzeczy, dlatego nie będziemy mydlić Ci oczu. W Gtechniq od zawsze stawiamy na jakość i czysty performance, a nasze produkty opracowywane są przez najlepszych inżynierów i wizjonerów. Nasza praca jest podparta testami laboratoryjnymi i jazdą w realnych warunkach,  właśnie dlatego, jesteśmy tak bardzo skuteczni.

Flagowym produktem marki Gtechniq jest specjalistyczna powłoka ceramiczna, która poprawia wygląd lakieru na rowerze i sprawia, że odpowiednio zabezpieczona maszyna staje się brudo-odporna. Powłoka ceramiczna to coś zupełnie innego niż wszelkiego rodzaju woski, gąbki i magiczne szmatki. Nie daj się nabrać na pięknie opakowane obietnice i zaufaj jakości Gtechniq. Bike Ceramic to nasz flagowy produkt, który opracowaliśmy po latach ulepszania naszych preparatów. Nasza marka wywodzi się  z bardzo konkurencyjnej branży detailingu samochodowego i właśnie dlatego nasze produkty są tak doskonale dopracowane!”

Poza powłoką ceramiczną firma Gtechniq ma w swojej ofercie całą gamę najróżniejszych środków do mycia i pielęgnacji rowerów, które będziecie mogli sprawdzić właśnie na Małopolska Joy Ride Festiwalu!

Stanowisko Gtechniq Bike na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku Gtechniq Bike na targach rowerowych w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach, będziecie mogli na własnej skórze przekonać się o tym jak powłoka ceramiczna oraz wysokiej klasy preparaty myjące działają w praktyce. Na miejscu pojawią się eksperci z olbrzymim doświadczeniem detailerskim, którzy dokładnie wyjaśnią jak i dlaczego warto przeprowadzić instalację powłoki oraz wytłumaczą jak powinien wyglądać proces dbania o rower.

Oczywiście znajdą się tacy, którzy od razu stwierdzą, że mycie roweru myjką ciśnieniową gdzieś przy stacji jest w pełni wystarczające, ale wszystkie osoby, które będą chciały dowiedzieć się jak WYDŁUŻYĆ (a nie skrócić) żywotność części, uzyskają odpowiednie informacje. Słyszeliśmy też co nieco o konkursie z nagrodami, który zostanie rozegrany na stanowisku Gtechniq, ale na oficjalne potwierdzenie przyjdzie jeszcze czas bliżej festiwalu!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów