• Home
  • Ogólne

KTM, PUKY, FIDLOCK – Ekipa TRW znów zrobi zamieszanie na Małopolska Joy Ride Festiwalu!

Testy rowerów KTM na Małopolska Joy Ride Festiwal

Testy rowerów KTM na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie w tym roku zagwarantuje nam ekipa TRW odpowiedzialna za dystrybucję rowerów KTM i PUKY oraz sprytnych akcesoriów Fidlocka. Poza możliwością sprawdzenia zaawansowanych technologicznie wspomaganych rowerów enduro, najmłodsi amatorzy dwóch kółek sprawdzą swoje umiejętności na torze Puky Kids Race, a dorośli fani ekstremalnych odmian kolarstwa zmierzą się w zawodach KTM E-Bike Uphill. To będzie najlepszy weryfikator możliwości rowerów elektrycznych, ale o szczegółach opowiemy w osobnym artykule. 

 

KTM, Puky, Fidlock na festiwalu w Kluszkowcach – testy, konkursy, atrakcje

TRW: „KTM to nie tylko producent wyczynowych rowerów XC, ale jeden z pionierów wśród elektrycznie wspomaganych rowerów enduro. Będziecie mogli nie tylko ich dotknąć, ale także wziąć udział w mini Ekspedycjach. W trakcie Joy Ride odbędzie się także KTM E-Bike Uphill w całkiem nowej formule nawiązującej do motocyklowych wyścigów enduro. Tym razem ściganie zacznie się od startu wspólnego w stylu Mega Avalanche, a trasa będzie ciekawa i wymagająca.

Puky to niemiecka marka rowerów wyróżniająca się nie tylko lekkością ale i własną fabryką pod Opolem w Polsce. Lekkie jak piórko rowery dziecięce Puky będzie można nie tylko przymierzyć, młodym adeptom użyczymy ich do testowania pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów na bezpiecznym torze przeszkód.

Fidlock łatwo łączy przedmioty, wykorzystując naprowadzane magnetycznie złącza. W ten sposób można sprytnie przyczepić bidon nawet do skomplikowanych ram full suspension i być pewnym, że w czasie jazdy nie odpadnie. Równie innowacyjne są złącza do telefonów, ale wielką ciekawostką tego sezonu są złącza pozwalające jedną ręką i bez zatrzymywania przepiąć kamerkę sportową z kasku na szelki lub kierownicę”

My sami znaleźliśmy kilka dodatkowych zastosowań dla uchwytów fidlocka – doskonale sprawdzają się w na przykład do transportowania różnego rodzaju napojów nawadniających. A co do rowerów KTM’a, to nie będziemy wiele zdradzać, bo za niewiele ponad miesiąc będziecie mogli przetestować je na własnej skórze!

Stanowisko KTM na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Większość z was może kojarzyć KTM’a z najlepszymi na świecie motocyklami do FMX’u i Enduro. To dobre skojarzenie, ale warto pamiętać o tym, że od ponad 50 lat najlepsi inżynierowie bardzo mocno rozwijali też rowerową gałąź firmy. Dzięki temu niezniszczalne i niezawodne rozwiązania wykorzystywane w motosporcie zostały dostosowane do rowerów wykorzystywanych w najbardziej ekstremalnych odmianach kolarstwa górskiego.

W ciągu ostatnich dekad KTM stał się wpływowym graczem w globalnym sektorze rowerowym. Technologia rowerowa uległa znaczącym zmianom i zrobiła ogromny postęp. W miarę upływu czasu KTM stał się jednym z niewielu producentów którzy produkują pełną gamę rowerów. Jednak jedna rzecz nigdy się nie  zmieniła: KTM wciąż produkuje swoje rowery w Austrii. Już pierwszy rower KTM Fleetwing posiadał etykietę jakości: wyprodukowane w Austrii (1964). Ponad 50 lat później KTM dla podkreślenia najwyżej jakości i technologii produktu z dumą używa informacji „Bikes Made In Austria”.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów