• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Kluszkowce

Testy Rowerów BH Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu – Jeszcze więcej sprzętu, Kluszkowce wytrzymają

Testy Rowerów BH Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu  – Jeszcze więcej sprzętu, Kluszkowce wytrzymają

Lekko zakręcona ekipa BH Bikes od kilku lat regularnie wpada na naszą imprezę i wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących latach raczej im się to nie znudzi. Czy nas to cieszy? A no pewnie, że tak! Jeszcze jak! Tym bardziej, że chłopaki zawsze przywożą na naszą imprezę naprawdę konkretną flotę rowerów testowych. Są analogi, są elektryki – innymi słowy, dla każdego coś miłego. My się jaramy, a Wy? 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku BH Bikes

BH Bikes :

BH Bikes to prestiżowa marka rowerowa, która zdobyła uznanie dzięki swoim innowacyjnym i wysokiej jakości produktom, w szczególności górskim rowerom elektrycznym i analogowym. Elektryczne rowery górskie BH Bikes łączą mocne silniki z zaawansowanymi systemami wspomagania, co umożliwia pokonywanie nawet najtrudniejszych tras z łatwością i komfortem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, takich jak inteligentne systemy zarządzania energią i wytrzymałe baterie, te rowery zapewniają długotrwałą i niezawodną jazdę.

Analogowe rowery górskie BH Bikes również nie ustępują pod względem jakości i wydajności. Są one zaprojektowane z myślą o precyzyjnym sterowaniu i wytrzymałości, co sprawia, że doskonale sprawdzają się na wymagających szlakach górskich. Solidne ramy, doskonała amortyzacja i precyzyjne komponenty to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że rowery BH Bikes są chętnie wybierane przez entuzjastów kolarstwa górskiego na całym świecie.

No i co tu jeszcze można dorzucić? Hiszpański rodowód marki zdecydowanie dodaje charakteru rowerom, a ekipa, którą poznacie na miejscu, sprawi, że nie będziecie chcieli opuścić stanowiska bez roweru ze stajni BH Bikes. Kto wie? Może akurat skusicie się na jakiś model i dogadacie na festiwalu rabat, którego na pewno nie udałoby się dorwać przez e-mail lub w sklepie? Ta nasza atmosfera naprawdę sprzyja dopinaniu korzystnych deali. Jak nie wierzycie, to wpadnijcie na miejsce i przekonajcie się na własnej skórze!

Więcej o stanowisku BH Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Jak widzicie w powyższym materiale, rowery BH Bikes przewinęły się już między innymi przez ręce jednego z najlepszych testerów w naszym kraju! Janek Kiliński zdecydowanie zna się na rzeczy, a skoro sam poleca tę markę oraz produkowane przez nią maszyny, to dlaczego mielibyśmy mu nie zaufać?

W każdym razie, na stanowisku BH Bikes odbędą się przede wszystkim testy. Bezproblemowa, sympatyczna ekipa chętnie dobierze dla was odpowiedni rozmiar maszyny, doradzi Wam jaki model najlepiej sprosta Waszym oczekiwaniom i przygotuje rower do testowania w najbardziej wymagających warunkach. Przypominamy, że w bike parku w Kluszkowcach pojawiło się sporo nowości. Zarówno na trasach zjazdowych, jak i A-Line’ie, więc naprawdę będzie gdzie przetestować sprzęcik!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina