Tego jeszcze nie było – test rowerów Antidote na festiwalu w Kluszkowcach

Tego jeszcze nie było – test rowerów Antidote na festiwalu w Kluszkowcach

Musimy przyznać, że jesteśmy mocno podjarani firmami, które w tym roku wystawią się w Kluszkowcach. Poza „klasycznymi klasykami” i markami, które są z nami od zawsze, na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022 pojawią się zupełnie nowi wystawcy, których nie spotkacie w żadnym innym miejscu. Już teraz możemy się pochwalić, że w tym sezonie swoje stanowisko w alejce targowej rozstawi ekipa Antidote Bikes specjalizująca się w produkcji karbonowych ram oraz części z najwyższej półki. Sprzęt będzie można oglądać, dotykać, sprawdzać i testować. To jak, są chętni? 

Antidote Bikes:

„Antidote Bikes ma już prawie 20 lat. To w 100% polska firma powstała z pasji do kolarstwa górskiego, inżynierii i wyścigów, połączonej z zamiłowaniem do designu i sztuki użytkowej. Jesteśmy manufakturą produkującą ramy do rowerów górskich z włókna węglowego, aluminium lotniczego i tytanu. Całość produkcji zlokalizowana jest w Krakowie.”

Krótko i na temat, ale bądźmy szczerzy – czy patrząc na produkty Antidote potrzebujesz więcej informacji? Doskonałość wykonanych komponentów widać gołym okiem. Niezwykła dbałość o najmniejsze detale, niezwykły design i charakterystyczny system amortyzacji, który znacznie różni się od pozostałych opcji dostępnych na rynku. Antidote to jakość i klasa sama w sobie – sami przekonacie się niebawem na naszym festiwalu!

„Wygląda dobrze, ale jak jeździ?” Cóż, po pierwsze już niebawem będziecie mogli sprawdzić właściwości jezdne rowerów ze stajni Antidote, a po drugie w każdej chwili możecie o nie zapytać chłopaków z ekipy Gravity Revolt, którzy katują ramy na najważniejszych, najmocniej obstawionych zawodach. Dla nas to właśnie oni są najlepszym gwarantem jakości komponentów. Skoro jedni z najlepszych polskich zjazdowców postawili właśnie na Antidote, to dlaczego by nie spróbować? 

 

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów