• Home
  • Kluszkowce
  • ,
  • Wystawcy

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Thule potwierdza swoją obecność (wystawca nr 7)

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal

Gdy mówimy, że na Małopolska Joy Ride Festiwal 2023 pojawią się najlepsze firmy z branży, mamy na myśli właśnie takie marki jak Thule. Szwedzki gigant jest światowym liderem w branży bagażników rowerowych i akcesoriów do transportu sprzętu rowerowego. W tym sezonie poza kozackim stanowiskiem w strefie targowej Marka Thule będzie też wspierać jedną z festiwalowych konkurencji. Jaką? Tego dowiesz się z dalszej części tekstu. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Thule

Thule: „Bezpiecznie, stylowo i wygodnie – to dewiza Thule, które jest światowym liderem w zakresie innowacyjności i od 80 lat pozwala wszystkim rowerzystom spędzać więcej czasu na realizacji ich pasji. Podstawa to skrócenie czasu potrzebnego na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy i bezpieczne dostarczenie ich w miejsce, w którym zaczyna się Wasza przygoda! Podczas zeszłorocznego JoyRide wielkim zainteresowaniem oprócz bagażników rowerowych cieszyły się nerki i plecaki, a także namioty dachowe. Będziemy i w tym roku, znów z naszym dealerem https://ehaki.pl/ Zapraszamy na stoisko Thule, gdzie sprawdzicie co nowego na ten rok przygotowała firma ze Szwecji.”

Co możemy dorzucić od siebie? Cóż. Jeśli chodzi o rynek bagażników rowerowych (takich na które montuje się rowery, a nie takich przykręcanych do składaków) to Thule jest w zasadzie monopolistą. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, ponieważ stosunek ceny do jakości przebija wszystko co oferuje konkurencja. W dodatku w ostatnich latach firma bardzo mocno rozwinęła swoje pozostałe produkty takie jak na przykład namioty dachowe, które świetnie wyglądają na kanadyjskich samochodach terenowych, plecaki rowerowe, torby podróżne i całą masę dodatkowych akcesoriów. Każdy element jest banalny w obsłudze i świetnie przemyślany. Coś, jak meble w IKEI…

Stanowisko Thule na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Prawdopodobnie należało by rozpocząć od tego, że stanowisko Thule, które stanie w alejce targowej na Małopolska Joy Ride Festiwalu będzie olbrzymie i nieprawdopodobnie efektowne. Już w tamtym roku szwedzka marka Thule zaprezentowała  naprawdę kozackie stanowisko z całą masą sprzętu i rowerowych gadżetów. Teraz wiemy, że był to zaledwie wstęp do tego, co wydarzy się w tym sezonie. Lokalni reprezentanci firmy dali nam znać, że w tym sezonie pojawi się na imprezie z kilkoma autami produktów i namiotami dachowymi, które od samego początku cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Na stanowisku Thule będziecie mogli przetestować elementy i zgarnąć vouchery, które później wykorzystacie na stronie głównego dystrybutora – Ehaki.pl.

Nowości, które w tym sezonie zaprezentuje ekipa to między innymi:

  • plaforma rowerowa Epos
  • kufer na hak Arcos
  • platforma dachowa Caprock
  • namiot dachowy Approach

ALE! Kozackie stanowisko w alejce targowej to jeszcze nie wszystko. Firma Thule postanowiła objąć patronatem jedną z festiwalowych konkurencji. W tym roku najlepsi skoczkowie walczący w Bunny Hop Conteście powalczą o kozackie nagrody finansowe ufundowane przez Szwedzką markę. Więcej informacji na temat zawodów sprzedamy Wam bliżej imprezy, ale już teraz możemy zapewnić, że warto trenować skakanie nad tyczką, bo zdecydowanie będzie o co walczyć!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów