Targi na Małopolska Joy Ride Festiwal – Testy Rowerów Specialized (wystawca nr 6)

Targi na Małopolska Joy Ride Festiwal - Specialized

Targi na Małopolska Joy Ride Festiwalu rosną w siłę! Tym razem chcemy potwierdzić obecność jednej z firm, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Marka Specialized to rowerowy gigant, z którym współpracujemy od lat i nie bez powodu, mocno dbamy o tą relację. Zaawansowane technologicznie rowery, nowoczesne rozwiązania, mnóstwo działań podejmowanych na rzecz rozwoju środowiska. Szacunkiem płacimy. 26-28 maja w Kluszkowcach ekipa Specialized pod okiem naszych instruktorów zabierze Was również na specjalną wycieczkę na rowerach elektrycznych. Innymi słowy – będzie się działo, ale po kolei… 

Więcej o marce Specialized

Specialized: „Przetestuj rowery górskie Specialized i obejrzyj nasz Showroom pełen nowinek produktowych. Jako marka mamy jeden cel: wprowadzać innowacje i inspirować aby poprawić życie rowerzystów. Kiedy na rynku brakowało dobrych opon – stworzyliśmy je. Kiedy ludzie zapragnęli zjechać z drogi do lasu – zbudowaliśmy pierwszy produkowany seryjnie rower górski. Kiedy szosowcy chcieli być szybcy – skupiliśmy się na karbonie i zbudowaliśmy własny wind tunnel. A kiedy okazało się, że dzieciaki mają problemy ze skupieniem się na nauce, założyliśmy Specialized Foundation, aby pomóc im poprzez kolarstwo.

Niedługo po narodzinach roweru górskiego pojawił się problem związany z trasami. W 1987 roku rowerzyści nie byli mile widziani na terenach publicznych. W tym samym roku, wzięliśmy udział w działaniach mających na celu uregulowanie tej sytuacji i w przeciągu pół roku powstało Międzynarodowe Stowarzyszenia Kolarzy Górskich (IMBA). W skrócie, staliśmy się patronatami ogólnodostępnych tras rowerowych. Zasponsorowaliśmy pierwsze w branży spotkanie na ten temat, a niektórzy z naszych pracowników zasiedli w zarządzie IMBA. Bez ludzi, którzy o nie walczą, nie byłoby tras rowerowych. To proste jak drut.”

Nas przekonali, a co z wami?

Stanowisko Specialized na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Tak tak, wiemy, że czekacie na tą informację. POTWIERDZAMY. W trakcie targów na Małopolska Joy Ride Festiwalu odbędą się testy najnowszych, najszybszych, najpiękniejszych i najbardziej znakomitych rowerów Speca. Na chwilę obecną wiemy, że w Kluszkowcach pojawi się cały showroom z całą masą kozackiego sprzętu. Rowery elektryczne, analogowe, endurówki, rakiety all mountain na kozackim osprzęcie – same cukiereczki.

Rowery Speca będziecie mogli testować na bike parkowych trasach. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że nasz festiwal jest jedynym miejscem na ziemi, w których można sprawdzić sprzęt w realnych warunkach. Co do jakości tego sprzętu jesteśmy w pełni przekonani, ale kilka lapsów na nowej Endurówce wyposażonej w sprężynowe zawieszenie, lub 2-3 przejazdy na A-line’ie ze skocznym Stumpjumperem, to coś na co nigdy nie przejdzie nam ochota!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów