Takiej nagrody na festiwalu jeszcze nie było

Takiej nagrody na festiwalu jeszcze nie było

Jak zapewne wiecie zima na Podhalu jakiś czas temu odpuściła co pozwoliło nam na zrobienie porządków przed-festiwalowych. Oczywiście prace trwają, ale już możecie swobodnie pośmigać na trasach greenline DH, freeride oraz przetestować nowe hopki na a-linie, gdzie zostanie rozegrany whip contest podczas festiwalu. Oto kilka świeżych strzałów:

Tirol FlyBag na Bogato

“Nic tylko jeździsz na tym rowerze, za robotę byś się wziął i pieniądze zarabiał”! Znacie to? To teraz wyobraźcie sobie minę autora tych słów kiedy wrzucicie fotkę na fejsika prosto z 4 gwiazdkowego hotelu w Tirolu, gdzie na pełnej spędzicie tygodniowe wakacje. Taka oto nagroda czeka na zwycięzcę konkurencji Tirol FlyBag (wyjazd z pełnym wyżywieniem dla dwóch osób).

foto_4

Mocarny Zbój

Mamy jeszcze jedną niespodziankę. Dość nietypową… W skład tegorocznego festiwalu wchodzi jeszcze jedna konkurencja. Dokładnie rzecz ujmując całe triatlonowe zawody o nazwie “Mocarny Zbój”. Do pokonania jest 1,2km w lodowatej wodzie, 30km na rowerze, 2,6km biegiem. Krótko mówiąc, do zrobienia w przerwie między piwkami przy barze 😉 Zapisy na triatlon trwają tylko do 11 maja i dostępne są na tej stronie: http://www.mocarnyzboj.pl/zapisy

Dla trzech najlepszych mężczyzn i jednej kobiety- pakiet startowy na „Xterra Poland”(eliminacja do mistrzostw świata w Xterra triathlonie) oraz jeden pakiet do rozlosowania wśród pozostałych zawodników którzy ukończą zawody.

triatlon

Festiwal wspierają

Sponsorzy: Tirol Inns’Bruck, Specialized,NS Bikes, Kärcher, Maxxis, Shimano, Fox, Mitko

Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Bike Expo

Patroni medialni: magazyn BIKE, Radio Eska, TVP 3 Kraków, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, Informator Turystyczny INFOGRAM.

Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open