Tak wyglądają wakacje z marzeń

Idziemy o zakład, że pośród rowerowej braci nie ma takiej osoby, której nie marzył się kiedyś kilkumiesięczny trip po najlepszych miejscówkach w Europie. Niestety te piękne marzenia często cichną, bo… to tyle kasy, bo nie mamy urlopu. Ekipa z Australii i Nowej Zelandii nie szuka wymówek.

O grupie, która taguje swoje materiały hashem #VANZACS było już głośno. W końcu takie asy jak David Macmillan, Matt Walker czy Ed Masters nie pozwalają o sobie zapomnieć. I nie chodzi tylko o świetną stylówę i niezłe rezultaty wykręcane podczas zawodów PŚ UCI. Chodzi raczej o podejście do życia i pełen luz, którym zarażają spotkanych ludzi. Jedyny priorytet w ich życiu to… jazda.

van2

Chłopaki prezentowali już film, w którym udokumentowali to jak zjawili się w Europie i ogarnęli swoje campery – stare busy przerobione na jeżdżący śmietnik. Tymi bolidami Kiwisi przejechali praktycznie cały stary kontynent. Po ostatnim szaleństwie we Francji i Włoszech ekipa postanowiła zawitać do iście wakacyjnej Chorwacji. Ale zanim tam dojechali odwiedzili kilka kultowych miejscówek.

Zapraszamy na pozytywny seans pełen pięknej, rockmanskiej jazdy.   

Home Is Where You Park It Ep.2 from David McMillan on Vimeo.