Ta ekipa zadba o Twoje stopy – Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwal

Ta ekipa zadba o Twoje stopy – Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwal

Zrób dobrze swojej stopie. Tak po prostu. Ciągle tylko wpychasz ją w te za małe rowerowe buty, żeby mieć lepsze trzymanie, a to wcale nie musi tak wyglądać. Z resztą. Co my się będziemy wymądrzać, jak mamy od tego specjalistów. Ekipa Bootfitting Center zdecydowanie lepiej wyjaśni wam o co biega w kwestii komfortu stóp i niwelacji ryzyka kontuzji. Także ten. Lecimy: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Bootfitting Center

BootFitting Center

BOOTFITTING CENTER to mobilny punkt bootfittingu, który świadczy profesjonalne usługi dopasowania i personalizacji butów do stopy sportowca. W procesie analizy stóp dobieramy odpowiednie elementy: wkładkę, skarpetkę a także doradzamy w wyborze butów. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu i zmniejszenie ryzyka powstania kontuzji. Dzięki mobilnej formie naszej firmy Bootfitting Center jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz. Nasz team doświadczonych specjalistów, wyposażony w kompletne zaplecze sprzętowe, pomoże Ci nie tylko poczuć pełną przyjemność z jazdy na rowerze, a także zadbać o komfort podczas codziennych czynności.

CZYM JEST BOOTFITTING?

To profesjonalne dopasowanie butów do indywidualnych cech Twoich stóp, co przekłada się na lepszą wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Nasi doświadczeni ekspertów dokładnie zbadają Twoje stopy, zwracając uwagę na każdy detal, aby dobrać buty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

JAK PRACUJEMY?

Proces dopasowania lub doboru buta rozpoczynamy od analizy stopy i wywiadu, podczas którego staramy się odkryć jaka jest przyczyna dyskomfortu oraz jakie są potrzeby sportowca. Używając przyrządu pomiarowego Sidas Feet Revelator, jesteśmy w stanie precyzyjnie określić długość, szerokość oraz typ wysklepienia stopy. Na podstawie informacji uzyskanych podczas analizy, określamy czy but został dobrze dobrany lub doradzamy w sprawie zakupu nowego obuwia. Korzystamy z najwyższej jakości produktów francuskiej firmy SIDAS, która wspiera sportowców na całym świecie.

Stanowisko Bootfitting Center na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie: „Czy warto?” Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: „To zależy!” Zrobiło się nam trochę filozoficznie, więc schodzimy na ziemię. Prawda jest taka, że im bardziej się rozwijasz i im bardziej Ci zależy, tym bardziej musisz dbać o swój sprzęt, ciało i umysł. Ekipa bootfittinc center zajmuje się tym drugim z trzech wymienionych wyżej sektorów, bo stopa, ma dla rowerzystów kluczowe znaczenie.

Przypominamy, że jadąc na rowerze, mamy ze swoją maszyną dokładnie 4 punkty styku, z czego dwie przypadają na dłonie, a dwie na stopy. Im pewniejszy będzie każdy punkt styku, tym lepiej będzie się nam jeździć. Lepsze czucie roweru, brak problemów z drętwiejącymi stopami, poprawiona kontrola nad rowerem – mamy wymieniać dalej? No właśnie. Po co? Wpadnijcie do wesołego busa ekipy Bootfitting Center, a oni sami najlepiej Wam to wszystko wyjaśnią.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów