Szwedzki klasyk – Thule na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Szwedzki klasyk – Thule na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Na naszych targach ktoś kiedyś powiedział, że „Thule, to taki odpowiednik Ikei produkujący rowerowe bagażniki” i musimy przyznać, że bardzo podoba się nam to sformułowanie. Firma jest globalnym liderem technologii jeśli chodzi o kwestię samochodowych bagażników rowerowych, a w ostatnich latach coraz odważniej (i z nie małymi sukcesami) wkracza w świat rowerowych akcesoriów. Prostota połączona z funkcjonalnością. Świetne, intuicyjne rozwiązania. Niezawodność. Ech, długo by wymieniać – zobaczcie sami: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Thule

THULE:

Niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi, wszystkich nas łączy pasja do aktywnego wypoczynku.

Thule chce pomóc Ci spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Aby to osiągnąć, należy skrócić czas potrzebny na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Od ponad 75 lat Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą. Skupiamy na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu i wysokojakościowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci spakować rzeczy, na których najbardziej Ci zależy.

Dowolna pasja, dowolne marzenia. Dokądkolwiek zmierzasz, cokolwiek zabierasz ze sobą. Z produktami Thule naprawdę możesz żyć pełnią życia.

Bring your board Bring your bike Bring your skis Bring your gear Bring your kids Bring your love Bring your dreams Bring your passion Bring your life.

Stanowisko Thule na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Nie będziemy się skupiać na informacjach dotyczących marki, bo wszyscy dobrze wiemy, że nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Przypomnimy jednak o tym, że firma Thule od kilku lat współpracuje z nami jeszcze mocniej jako oficjalny sponsor jednej z dyscyplin. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, w tym roku ekipa Thule obejmie patronat nad bunny hop contestem. O samej konkurencji poinformujemy Was w osobnym wpisie, ale już teraz zapraszamy pod namiot Thule, pod którym poza bagażnikami, znajdziecie mnóstwo kozackich akcesoriów i gadżetów, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. Torby, plecaki, namioty dachowe – to tylko część asortymentu. Ostrzegamy jednak, że jeśli coś wpadnie Wam już w oko, bardzo ciężko będzie się z tego „wyleczyć”.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów