Szwedzka Marka Thule na Joy Ride Days w Szczyrku

Szwedzka Marka Thule na Joy Ride Days w Szczyrku

Szwedzkiej marki Thule chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To taka Ikea bagażników rowerowych z dużo prostszymi instrukcjami, która w ostatnich latach bardzo mocno rozwinęła mnóstwo dodatkowych akcesoriów. Stelaże i namioty dachowe, foteliki, sakwy, plecaki – jest w czym wybierać. Na Małpolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowach firma zaprezentowała kozackie stanowisko z masą naprawdę ciekawych produktów, a w Szczyrku dodatkowo dołoży do pieca! 

Z marką THULE wiąże się wiele synonimów ale najczęstsze to super jakość, mega funkcjonalność i ultra łatwość w użyciu. Dotyczy to zarówno bagażników do przewozu rowerów – tych na asfalt i daleko poza szlakiem – bagażników na sprzęt wodny czy pojemnych kufrów dachowych.

Ale ale, przecież nie jeździmy sami. Od pewnego momentu towarzyszą nam nasze dzieciaki i choć zanim pierwszy poważniejszy rower malucha zapniemy na bagażniku, najpierw zaczniemy przygodę powożąc dzieci w przyczepkach rowerowych THULE czy fotelikach.

Na koniec aktywnego dnia możemy odpocząć w hotelu, schronisku lub co uważamy najfajniejsze – w namiocie dachowym THULE Tepui, aby kontakt z przyrodą i przygodą trwał nadal. Zapraszamy na www.thule.com i do sklepów partnerskich.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

  • Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort
  • Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.pl
  • Współorganizatorzy: The Trail, PUKY