Sztigar Bonko na Joy Ride Zako Fest!

Wąs jak doklejany, charakterystyczny śląski akcent i flow jak kultowych płyt Cypress Hill – mistrz rapu prosto z kopani Sztigar Bonko pojawi się na pokładzie Red bull Tour Busa w sobotni wieczór Joy Ride Zako Festu!

Przyjazd muzycznego Red Bull Tour Busa zawsze zwiastował poważną imprezkę przy najlepszej muzyce. Tym razem nie będzie inaczej. Już w piątek na teren miasteczka Joy Ride Zako Fest wjedzie dwupiętrowy autobus Red Bulla. Przez całe trzy dni za konsoletą będzie rządzić DJ Benito, natomiast w sobotni wieczór ustąpi miejsca człowiekowi z wąsem ala Mario Bros – Sztigarowi Bonko!

 

SZTIGAR BONKO SOUND SYSTEM to pełen energii i tłustego brzmienia duet tworzony przez Sztigara Bonko (aka dj Eprom) i niezłomnego kombajnistę elektora Falcona 1. Postaci tych na polskiej scenie muzycznej przedstawiać specjalnie nie trzeba, ponieważ działają na niej aktywnie od ponad dekady.

sztigar_bonko

Teraz uderzają w zupełnie nowej Soundsystemowej odsłonie. Jak na prawdziwy jamajski duet przystało Sztigar rozkręca ludzi paląc mordę na mikrofonie a Falcon 1 topi ryje tłustym brzmieniem od rdzennego reagge zacząwszy poprzez boom bap, funk, jungle a na nowoczesnych trapowych brzmieniach skończywszy.

Słowem – zakładajcie robotnicze kaski, doklejajcie wąsy i widzimy się w sobotę o 21:00 na Dolnej Równi Krupowej.