Szlakiem zakopiańskich singli

Wielkimi krokami zbliża się lipcowy Joy Ride Zako Fest. Święto rowerzystów przyciągnie do stolicy polskich Tatr całą rzeszę fanów mtb w każdej odmianie. W tej licznej grupie będą też fani enduro, dla których już teraz przygotowywane są wyścigowe OS’y.

IMG_2087Jeździć czy oglądać? Oto jest pytanie.Zdjęcie: Marcin Bukowski – Rowerowepodhale.eu

Niedawno znów udało nam się spędzić w siodle trochę czasu. Naszymi towarzyszami byli chłopaki z Rowerowego Podhala i Paweł Zyzański z Enduro Trails. Cel objazdówki był prosty- zbadać lokalne single, wybrać spośród nich te, które wejdą wskład odcinków na zawody Kellys Enduro i ewentualnie pomyśleć o liniach, na których można wytyczyć nowe trasy.

IMG_2101bEkipa w komplecie! Zdjęcie: Marcin Bukowski – Rowerowepodhale.eu

„Trzeba przyznać że dzięki Stowarzyszeniu Rowerowe Podhale w okolicach Zakopanego w końcu jest gdzie pojeździć na endurówce! Na chwile obecną w okolicach Butorowego Wierchu i Palenicy – Mietłówki mamy do dyspozycji już 6 singli” – skomentował wyprawę Szymon Syrzistie.

IMG_2134Przeprawa przez strumień. Zdjęcie: Marcin Bukowski – Rowerowepodhale.eu

Z okazji zbliżającego się Joy Ride Zako Fest i Kellys Enduro na pewno powstanie jeszcze minimum jedna nowa trasa, ale o tym będziemy informować was na bieżąco. Bądźcie zatem czujni!

Opis singli Rowerowego Podhala z linkami do traków GPX (klik).

Dziś spieszymy zaprezentować Wam szybką rundkę z „Ciepłego” – stosunkowo łatwego, ale bardzo przyjemnego singla długości 1800 metrów. Na same zawody wybierzemy 4 single, które? Tego już dowiecie się na tydzień przez festiwalem.