Szczęki znów atakuje!

Krakowski freerider złapał ostatnio mocny wiatr w żagle. Jego „pobożna” krucjata rowerowa zbiera kolejne lajki, a on wypuszcza w sieć taką perełkę, jak najnowsze video o nazwie „A Bite of Jaws”, o którym już jest bardzo głośno…

Bartosz JAWS Krzysztoń to jeden z czołowych polskich riderów, którzy specjalizują się we freeride przez duże F. Mieszkaniec Krakowa co jakiś czas wypuszcza do sieci kolejne sztosy w postaci fotek i filmów. A te najczęściej trafiają na główne strony najważniejszych portali rowerowych na świecie. Wszystko wskazuje na to, że najnowszym dziełem, za którym stoi Sheiffa, będzie podobnie….

 

jawskbikeTak prezentuje się maszyna, na której fruwa JAWS.

 

W trakcie kilku minut seansu Jaws objeżdża parę imponujących linii i srogich hopek. Nie brakuje kilkunastometrowych lotów, potężnych flipów, przerażających 360 i suicide’ów na dropach, o których większość z nas może tylko pomarzyć… A to wszystko pięknie zlepione pod brzmienie ostrych, gitarowych riffów. Czego chcieć więcej? Może tylko chwili, by w tym momencie móc wcisnąć „play”.

Poniżej znajdziecie player z filmem pt. „A Bite of Jaws”. Tutaj natomiast wejdziecie do świata JAWSA i jego pobożnego nurtu freeride’owego. Polecamy, bo jeśli macie sporo dystansu do otaczającego was świata, to na pewno uronicie łezkę ze śmiechu.