Startują zapisy na Diverse Downhill Contest!

Rozpoczęcie sezonu downhillowego zbliża się wielkimi krokami. Niespełna półtora miesiąca pozostało do rozpoczęcia zawodów i niezwykłej rywalizacji w downhillu. Wkrótce ruszają prace z przygotowaniem trasy do pierwszej odsłony Diverse Downhill Contest 2015 i jednocześnie pierwszej edycji Pucharu Polski. Tym razem rozpoczęcie sezonu zawodów pucharowych odbędzie się w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar cieszącej się ciekawą, szybką i długą trasą.

Plakat

Już 25-26 kwietnia zawody Diverse Downhill Contest zweryfikują formę i jakość przygotowania sportowego riderów w naszym kraju. Jak na pierwszą edycję Diverse Downhill Contest przystało spodziewamy się także wielu obcokrajowców licznie odwiedzających nas rok rocznie, traktujących uczestnictwo w Diverse Downhill Contest jako rozpoczęcie sezonu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wystartowały już zapisy do inaugurującej edycji zawodów – Pucharu Polski. Potrwają one do 23 kwietnia do godziny 24:00.

Link do zapisów: http://race-timing.pl/organizacja_zawodow/zawody/zapis/249/zapisy.html

dhcontest_zar_55

Przypominamy, że w Diverse Downhill Contest startować mogą zawodnicy obojga płci – licencjonowani, jak i amatorzy w kategoriach tzw. Hobby. Więcej o kategoriach startowych oraz warunkach uczestnictwa na oficjalnej stronie zawodów: http://www.downhillcup.eu/.

Organizatorzy wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowują kilka niespodzianek oraz dodatkowych atrakcji dla zawodników i kibiców. Z pewnością nie zabraknie konkursu Diverse Foto Contest i Monster Best Whip.

Dobra zabawa i niezapomniane sportowe emocje gwarantowane – zapraszamy!

LN_Downhill_Contest_2014_DDS0371

dhcontest_zar_05