Sezon 2015 w pigułce

Co prawda od kilku dni trwa już sezon 2016, ale w pamięci nadal szaleją obrazy w poprzedniego roku. A jest co wspominać, bo ubiegłym sezonie sporo się działo. Zwłaszcza, jeśli pod lupę weźmiemy najważniejsze wydarzenia ze świata ekstremalnego kolarstwa górskiego.

 

Jeśli mielibyśmy zrobić rozpiskę najważniejszych wydarzeń ze świata rowerów, to w większości podpunktów albo wymienilibyśmy zawodników Red Bulla, albo eventy organizowane przez markę znaną z napojów energetycznych. To nie przypadek, w końcu austriacki brand od wielu lat stara się zbudować najmocniejszą ekipię sportowców na Ziemi. No cóż, ciężko temu zaprzeczyć.

 

Poniżej prezentujemy wam unikalny materiał, który jest kompilacją największych i najbardziej spektakularnych wydarzeń ze świata rowerów. Tak jak wspominaliśmy wyżej – dotyczy on przede wszystkim zawodników Czerwonego Byka. Ale nie myślcie, że będzie to filmowy pean na cześć znanej marki. Spodziewajcie się raczej naprawdę grubych akcji i sporej dawki adrenaliny. Zadbają o to tacy wymiatacze jak Danny MacAskill, Aaron Gwin, Loic Bruni, rodzina Athertonów i cała gromadka zawodników bmx, która zrobiła kilka niesamowitych materiałów.

Zatem rozsiądźcie się wygodnie i odpalcie player.

 

 

(wykorzystane w tekście zdjęcie: Bartek Woliński / Red Bull Content Pool)