Semenuk w reklamie Subaru

Semenuk w reklamie Subaru

Kolarstwo górskie to niezwykle ciekawy sport – widowiskowy, dynamiczny, osadzony w malowniczej naturze. Te wszystkie zalety sprawiły, że najlepsi rowerzyści wiele razy występowali w reklamach samochodów. Najnowsza z nich pokazuje zgrabną Subarynkę i Brandona Semenuka.

 

Brandon Semenuk to obecnie jeden z najbardziej marketingowych riderów. Jego olbrzymi, nieziemski wręcz talent oraz profesjonalizm w trakcie pracy sprawiły, że Kanadyjczyk podpisał jedne z najbardziej intratnych kontraktów w branży. Poza tym wszyscy jednogłośnie twierdzą, że tworzenie projektów z Semenukiem to czysta przyjemność. Nie wspominając już o finalnym efekcie, który zawsze jest piorunujący.

Najnowszy film to efekt współpracy Semenuka i Ruperta Walkera – tak, to ten sam, który stał za projektem Revel in the Chaos. Tym razem jednak duet miał nieco trudniejsze zadanie, bo nie chodziło jedynie o wyprodukowanie kolejnego filmu rowerowego. Celem było stworzenie bardzo rowerowej reklamy samochodu marki Subaru. Semenuk słynie z miłości do pojazdów tej marki – a w szczególności modelu Impreza. Można więc być pewnym, że podczas nagrań da z siebie wszystko – zarówno za kierownicą roweru jak i samochodu.