Ruszyły zapisy na Joy Ride BIKE Fest 2015!

Ruszyły zapisy na Joy Ride BIKE Fest 2015!

Właśnie wystartowała rejestracja na tegoroczny Joy Ride BIKE Fest w Kluszkowcach. Podobnie jak w ubiegłbym roku obowiązuje zasada – im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz, więc do boju!

5

Zapisy na festiwal odbywają się na stronie System.timedo.pl/joyride2015 i to, co powinniście wiedzieć zostało zebrane w poniższych punktach:

Full Pakiet, czyli start w dowolnej ilości konkurencji (z wyłączeniem maratonu), jazda wyciągiem przez 3 dni, welcome pack kosztuje:

120 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
140 zł płatne online w terminie do 13.05.2015
180 zł płatne na miejscu w biurze zawodów

1

Mini Pakiet, czyli start w jednej konkurencji (bez przejazdów wyciągiem) kosztuje:
60 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
70 zł płatne online w terminie do 20.05.2015
100 zł płatne na miejscu w biurze zawodów

– W ramach Full pakietu każdy zawodnik otrzymuje profesjonalną opiekę medyczną (co niestety jak wiemy czasem się przydaje) i możliwość darmowego testowania rowerów (normalnie opłata za testowanie bike’ów wyniesie 50zł)

– Wybierając opcje „Nie startuję, chilluję” dostajesz 3 dni jazdy wyciągiem, możliwość katowania wszystkich dostępnych tras i testowania rowerów. Koszt taki sam jak full pakietu.

3

Nowa odsłona Joy’a

Jak zapewne wiecie, tegoroczną edycję festiwalu wsparł magazyn BIKE, znany między innymi z organizacji takich imprez jak BIKE Festival Riva czy BIKE Festival Willingen. Jest to spory sukces, ale też duża presja na tak zwanych organizatorach (chodzi o nas), żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik – a w szczególności trasy. Kriss – główny Pan budowniczy w Joy Ride BIKE Parku – tak się sprawą przejął, że całymi dniami chodził z suszarką do włosów, roztapiając śnieg na trasie. Na szczęście udało nam się wyrwać go z transu, żeby powiedział kilka słów o tym, co planuje zrobić jak już odmrozi trasy.

Przyjaciele festiwalu:

  • Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox, Karcher, Trek, Sony Action Cam
  • Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, ZEW Niedzica, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko
  • Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Stuff, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Polska na rowery.
  • Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BTProject, Dirt it more, Polish 4x open, Enduro Trails