Ruszyły zapisy na Cyklokarpaty Maraton

Ruszyły zapisy na Cyklokarpaty Maraton

Joy Ride BIKE Fest zbliża się wielkimi krokami. Razem z nim narastają emocje związane z wielkimi targami, spotkaniem znajomych i utalentowanych zawodników, a także rywalizacji, w którą większość w nas jest wkręcona. Przed kilkoma dniami ruszyły zapisy na maraton, który zostanie rozegrany podczas festiwalowego weekendu w Kluszkowcach.

Arek Perin Enduro Szczyrk Staronphoto 7911

Organizatorem zawodów jest znana ekipa Cyklokapaty, która znana jest z urządzania świetnych imprez maratonowych w kolarstwie górskim, które odbywają się w południowo-wschodniej Polsce. Drugim przystankiem tegorocznej serii ich wyścigów będzie Góra Wdżar, która w trakcie weekendu 15-17 maja stanie się europejską stolicą kolarstwa górskiego.

Tracydyjnie rywalizacja zostanie rozegrana na trzech dystansach: hobby, mega i giga. Ten najkrótszy będzie liczył blisko 26 kilometrów, a następne kolejno 55 i 88 km. Start każdej kategorii odbędzie się w tym samym miejscu – o 11:00 na drodze „Królówka” przy Stacji Narciarskiej Czorsztyn – Ski.

Arek Perin Enduro Szczyrk Staronphoto 7893

Przed kilkoma dniami ruszyły zapisy online. Można ich dokonać odwiedzając stronę w Systemie Timedo. Biuro zawodów czynne będzie od piątku 15 maja od godziny 8:00 w Głównym Biurze Festiwalowym w Hotelu Pod Wulkanem (zobacz to miejsce na mapie). Natomiast w niedzielę 17 maja biuro Cyklokarpat czynne od 8:00 do 10:30.

Joy Ride Sony Staronphoto 5963

Poniżej prezentujemy detale dotyczące wyścigów w kategorii hobby, mega i giga. Zapraszamy też na stronę Joy Ride BIKE Festu oraz na facebookowe wydarzenie, gdzie stale podawane są najświeższe informacje dotyczące tej najgłośniejszej imprezy rowerowej roku.

 Detale dotyczące konkretnych wyścigów:

c1 c2 c3

Więcej informacji na temat maratonu w Kluszkowcach znajdziecie na stronie Cyklokarpaty.pl