Ruszył Festiwal Letnich Filmów Sportowych by Sony Action Cam

Ruszył Festiwal Letnich Filmów Sportowych by Sony Action Cam

Pamiętacie Festiwal Zimowych Filmów Sportowych by Sony Action Cam, który skończył się miesiąc temu? W ramach konkursu pojawiło się sporo edit’ów rowerowych kręconych na śnieżnych stokach, dlatego organizatorzy poszli za ciosem i stworzyli letnią wersję Festiwalu. W skrócie sprawa wygląda następująco…

1. Nagrywasz film kamerą sportową, w którym jedziesz drogą z Krakowa do Warszawy, zaliczasz porządnego dropa, dobry przejazd w bikeparku albo cokolwiek innego, co uważasz za godne uwiecznienia.

2. Wrzucasz filmik na youtube’a – może to być kompletnie surowy i przejazd bez obróbki albo produkcja rodem z Hollywood (albo Bollywood).

3. Wchodzisz na aplikację FB: https://www.facebook.com/zawody.extreme.series?sk=app_425042714278677&__mref=message_bubble i dodajesz swój klip.

4.Czekasz na triumf!

Do wygrania są dwie kamery Action Cam od SONY  i 1000zł!

Kto wygrywa ?

– Nagroda internautów – kamera Sony Action Cam AS200V – wygrywa video, które uzyska największą ilość głosów w aplikacji.

– Nagroda jury, przyznawana przez ambasadorów akcji – kamera Sony Action Cam Mini – wygra video, które łącznie otrzyma najwięcej punktów od 7 ambasadorów.

– Nagroda od portali – 1000 zł w gotówce – wygra video, które otrzyma najwięcej punktów od 21 portali sportowych i informacyjnych.

Wrzucajcie filmiki do 11 maja. Od godziny 10:00 zaczyna się głosowanie i trwa do 14.05.15, godz. 23:59

Wyniki 15.05.2015 podczas festiwalu Joy Ride BIKE Fesitval w Kluszkowcach (online oczywiście też będą podane).

plakat3