Rusza wypożyczalnia rowerów

Rusza wypożyczalnia rowerów

Z każdym sezonem staramy się zagłębiać w potrzeby riderów i poszerzać rowerowe horyzonty – także na płaszczyźnie biznesowej. W związku z tym, że od dłuższego czasu brakowało nam wypożyczalni z konkretnym sprzętem, postanowiliśmy zrobić krok ku lepszemu. Oto nasza rowerowa eskadra!

 

Wchodząc na naszą stronę na pewno nie ominiecie prawego, górnego rogu, w którym znajduje się główne menu. Od niedawna jest tam także zakładka WYPOŻYCZALNIA. Po wejściu w tę zakładkę poznacie wszystkie detale związane zarówno z rowerami, które będą dostępne w wypożyczalni Joy Ride Bike Parku Kluszkowce, jak i samych szkoleń z jazdy, w trakcie których też będzie można pośmigać na naszych maszynach.

 

kelly2
Kellys Noid – jeden z modeli dostępnych w wypożyczalni.

 

kelly22
W wypożyczalni nie zabraknie też enduraków – modelu Swag.

 

 

A propos sprzętu – wbijajcie w zakładkę WYPOŻYCZALNIA, a tam znajdziecie konkretne modele rowerów oraz ich setupy. Dzięki temu poznacie pełną konfigurację i profil danej maszyny. W zakładce są też podstawowe informacje na temat pozostałych komponentów, które można wypożyczyć, cennik oraz nakreślenie koncepcji szkoleń MTB Academy. A tak przy okazji – czy polubiliście już profil naszej szkoły jazdy?

Na deser kilka ujęć malowniczej okolicy Kluszkowce – Góra Wdżar. Tak, tak – to m.in. tam będą się odbywać nasze szkolenia z jazdy enduro i downhill.

 

Okolice Joy Ride Bike Park KluszkowceMiędzy innymi w takich okolicznościach przyrody będziemy się szkolić w ty roku!

Posted by MTBacademy on 25 luty 2016