• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Bielsko

Wyróżnij się na tle reszty z ciuchami Rumor Bikes – Kolejny wystawca na Beskid Bike Fest

rumor - 16 wystawca na beskid bike fest

Zmęczony oklepanymi brandami i wielkimi firmami, które od dawna prezentują wszędzie takie same wzory? Mamy dla Ciebie dobrą informację. W trakcie Beskid Bike Fest w Bielsku Białej odbędą się targi, w których udział weźmie mnóstwo małych, lokalnych firm, które mocno wyróżniają się na tle konkurencji. Jednym z brandów, którego produkty zdecydowanie przypadną do gustu wszystkim indywidualistom jest lokalna marka Rumor, która w trefie Expo zaprezentuje nową kolekcję swoich ciuchów. Widzimy się pod ich namiotem, a więcej informacji o marce znajdziecie poniżej… 

 Wystawca na Beskid Bike Fest nr 16: Rumor

Rumor

Rumor to nowy brand enduro stworzony dla ludzi, którzy kochają jeździć po górach i nie boją się wyróżniać. Jesteśmy rodzinną firmą z Bystrej, a wszystko co robimy wynika ze szczerej zajawki. Nasze ‘dookoła komina’ to kilkadziesiąt najlepszych tras w Polsce. Tu tworzymy i testujemy nasze produkty. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości jersey’ów. Nie dziergamy skarpet, nie haftujemy chusteczek.

Nie wciskamy Ci niczego, czego sami nie nosimy z dumą na lokalnym spocie. Nasze jerseye są piękne, trwałe i oddychające. Śmigamy w nich przez cały rok, bo zawsze jest dobry warun. Szyjemy w Polsce, bo to pozwala nam trzymać rękę na pulsie i zadbać o detale. Jeśli Cię to przekonuje, dołącz do nas i zróbmy jakiś rumor!

Rumor – 16 wystawca na beskid bike fest

Ponieważ sami bardzo lubimy robić zamieszanie (zwłaszcza na rowerze), szanujemy również wszelkiego rodzaju oddolne inicjatywy, których celem jest zrobienie hałasu wokół dwóch kółek. Z tego co widzimy, ekipa Rumor działa właśnie w ten sposób, więc jesteśmy przekonani, że nasza współpraca, która rozpoczęła się na festiwalu w Kluszkowcach, będzie się rozwijać długo i owocnie.

Sami też jesteśmy niewielką lokalną firmą, więc domyślamy się z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć ekipa Rumor Bike. Naszym zdaniem, jeśli macie w swojej rowerowej skarbonce trochę kasy na realizację wszelkiego typu rowerowych pomysłów, to powinniście się zastanowić nad wydaniem jej właśnie w jednym z namiotów polskich brandów. Sprawdźcie co marka z Bystrej ma do zaoferowania na ich sklepie internetowym.

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała