Rowery Testowe Mondraker – Krakowska ekipa Power-Bikes na Joy Ride Days w Szczyrku

Rowery Testowe Mondraker – Krakowska ekipa Power-Bikes na Joy Ride Days w Szczyrku

Power-Bikes to niewielki sklep rowerowy założony w Krakowie przez dwóch pasjonatów. Chłopaki mają w swojej ofercie rowery i części topowych marek takich jak NS-Bikes, Mondraker, Norco czy Troy Lee Designs. Mimo olbrzymich pustek na rynku, ekipa Power Bikes uchowała w garażu kilka rowerów, które udostępni wam do testów w trakcie naszej imprezy. Same testy to jednak nie wszystko. W ich namiocie znajdziecie również sporo rowerowej biżuterii i kozackich akcesoriów w niskich, festiwalowych cenach. To jak? Widzimy się pod namiotem? 

*Na testy rowerów nie trzeba się w tym roku rejestrować. Przychodzisz na stanowisko, podpisujesz papierek i po prostu wskakujesz dostępny rower! 

„Power Bikes to profesjonalny sklep oraz serwis zlokalizowany w Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze marki jak DMR Bikes , Troy Lee Designs, One Up Components, Odi Grips Jesteśmy również oficjalnym dealerem Norco Bicycles, Mondraker, NS Bikes i Rondo. W krakowskim sklepie znajdziecie pełną gamę rowerów od szos i graveli po rowery z pełnym zawieszeniem do Enduro i Downhillu oraz rowery Elektryczne!” – Ekipa Power-Bikes

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY