• Home
  • Ogólne

Rowery elektryczne NOX – Salon Mountreme na Małopolska Joy Ride Festiwal

Rowery elektryczne NOX – Salon Mountreme na Małopolska Joy Ride Festiwal

Mountreme, autoryzowany sprzedawca pojazdów offroadowych, to raj dla poszukiwaczy adrenaliny i miłośników aktywnego wypoczynku. Na tegorocznym Małopolska Joy Ride Festiwalu, Salon Mountreme wyróżnia się jako ambasador marki NOX, prezentując elektryczne rowery, które łączą w sobie wysoką jakość, nowoczesną technologię i niezawodność. Jeśli pragniesz odkryć nowy wymiar jazdy i poczuć prawdziwą wolność na szlakach, nie możesz przegapić tej okazji.

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Mountreme

NOX to marka, która zrewolucjonizowała świat elektrycznych rowerów offroadowych, oferując produkty, które zachwycają nie tylko wydajnością, ale i wyjątkowym designem. Wyposażone w silniki Sachs i Brose, rowery NOX zapewniają potężny napęd, który pozwoli Ci pokonywać nawet najtrudniejsze trasy bez większego wysiłku. Mountreme, jako autoryzowany sprzedawca, gwarantuje profesjonalne doradztwo i serwis, dzięki czemu wybór roweru elektrycznego staje się nie tylko prosty, ale i przyjemny.

Poczytajcie więcej o rowerach NOX na stronie mountreme.pl

Podczas Małopolska Joy Ride Festiwalu, Mountreme zaprasza wszystkich odwiedzających do bezpośredniego doświadczenia mocy rowerów NOX. W obrębie stanowiska do testów znajdą się dwa demo rowery z silnikami Sachs oraz Brose, gotowe do wypróbowania przez uczestników festiwalu. To szansa, aby na własnej skórze przekonać się o wyjątkowych możliwościach, jakie oferują elektryczne rowery NOX. Zespół doświadczonych pasjonatów z Mountreme jest przygotowany, aby zapewnić Ci wsparcie i fachowe porady.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina