W sobotę atakujemy Niedzice. Dołącz do nas!

W sobotę atakujemy Niedzice. Dołącz do nas!

Rowerowe przedszkole, projekcje filmów, szkolenia w bikeparku i endurowa wycieczka – serdecznie zapraszamy na kolejną imprezkę z Joy Ride’em, która odbędzie się już 23 lipca w Niedzicy. To właśnie tuż obok legendarnej zapory odbędą się główne atrakcje eventu. Czego się spodziewać?

SZKOLENIA ENDURO DLA POCZĄTKUJĄCYCH
10 kilometrów od Niedzicy znajduje się Joy Ride BIKE Park Kluszkowce, gdzie w sobotę MTB Academy zorganizuje szkolenia rowerowe. Jeżeli chcecie nauczyć się jak pokonywać bandy, skakać niewielkie dropy czy dowiedzieć jak dobrać sprzęt, to koniecznie musicie tam być! Dla osób, które nie posiadają roweru zjazdowego/enduro lub ochraniaczy będzie możliwość ich wypożyczenia na miejscu po wcześniejszej rezerwacji mailowej – wypozyczalnia@joyride.pl
Przeprawa-statkiem

WYCIECZKA ENDURO DLA ZAAWANSOWANYCH
MTB Academy zorganizuje dla Was bardzo sympatyczną wycieczkę, dzięki której przejedziecie ok.20km tras otaczających Kluszkowce. Będą ładne widoki, długie OS’y i sympatyczna atmosfera. Wycieczka przeznaczona jest dla riderów, którzy mają za sobą już nie jeden OS. Grupa poprowadzona przez Szymona Tasza ruszy na 3 i 4 odcinek znany z zawodów Kellys Enduro podczas Joy Ride BIKE Festival.

Video z OS3: https://youtu.be/fbGh39S6zGE

Video z OS4: https://youtu.be/cOxqo9SF9qI
enduro

ROWEROWE PRZEDSZKOLE
Tor stworzony przez ekipę Joy Ride Crew, który ma za zadanie wprowadzić najmłodszych rowerzystów w świat bezpiecznej i sprawnej jazdy na rowerze. Przy pomocy instruktora, dzieci do lat 13 pokonują takie przeszkody jak muldy, bandy, mini skocznie czy slalom. Wymagane jest posiadanie własnego roweru oraz kasku.
Mała-Zuzia-w-rowerowym-przedszkolu

PROJEKCJE FILMOWE
Wisienką na torcie eventu będzie pokaz najlepszych produkcji rowerowych ostatnich lat. Na plenerowym ekranie kinowym pojawią się:

– Imaginate

– Dark Woods – https://youtu.be/lhLUY6ROicY

– Where the trail ends – https://youtu.be/iHH5a9IYr3A

 

Zachęcamy do zabrania kocyków i „napojów regeneracyjnych” 😉

KOSZT I ZAPISY
Udział w evencie (ze szkoleniami włącznie) jest w 100% darmowy. Nie wymagamy również wcześniejszych zapisów – wystarczy zjawić się o właściwym czasie, we właściwym miejscu J à patrz poniżej

HARMONOGRAM
11:00 – Spotkanie Enduro (szkolenia + wycieczka) przy wejściu do Herbaciarni u Sherlocka w Niedzicy (Widokowa 2, Niedzica)

11:00 – 11:15 – Wspólny przejazd do Zatoki

11:15 – 11:45 – Przeprawa statkiem „Harnaś” na drugą stronę brzegu (koszt 15zł)

11:45 – 12:15 – Wspólny przejazd do Kluszkowiec

12:15 – Podział na grupy:

Początkujący – zostają w Joy Ride Bike Parku z Wiktorem Mikołajczykiem

Zaawansowani – jadą na dwa pobliskie OS’y z Szymonem Taszem

16:30 – Ponowne spotkanie grup i przejazd do Zatoki

17:00 – Powrót do Niedzicy statkiem (koszt 15zł)

17:30 – 20:00 – Zajęcia z instruktorem w rowerowym przedszkolu rozłożonym przed Herbaciarnią u Sherlocka (Widokowa 2, Niedzica)

20:30 – 23:00 – Projekcja filmów rowerowych (Widokowa 2, Niedzica)
Mapa-niedzica
KTO ZA TYM STOI?
Partner główny: ZEW Niedzica
Organizator: JR Events
Współorganizatorzy: Kris Serwis, CinemaTour, MTB Academy, Niedzica.pl
Patroni medialni: Extreme Sports Channel, Podhale 24, MTB.pl, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, Joyride.pl, Magazyn Bike, Pieniny Info, 1Enduro