ROWEROWA REWIA MODY NA JOY RIDE ZAKO DAYS – CZ.2

ROWEROWA REWIA MODY NA JOY RIDE ZAKO DAYS – CZ.2

Pierwszy news dotyczący targów rowerowych na Joy Ride Zako Days rozbudził wasze zainteresowanie. Zatem idziemy za ciosem i prezentujemy kolejną porcję informacji na temat wystawców i ich perełek!

 

 

WSZYSTKIE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE JOY RIDE ZAKO DAYS ZNAJDZIECIE NA FACEBOOKOWYM WYDARZENIU. POLECAMY DOŁĄCZYĆ DO UCZESTNIKÓW I ŚLEDZIĆ NAJNOWSZE DONOSY.HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/545245178980181/

 

FOX HEAD

Fox to marka znana w zasadzie każdemu fanowi ekstremalnych sportów. Jej korzenie szczególnie mocno tkwią w motoryzacji i rowerach. W związku z tym możecie być pewni, że podczas Joy Ride Zako Days polski przedstawiciel Foxa zaserwuje wam całą paletę nowości, w nowoczesnym kroju i w modnych kolorach.

MTB16_15933_189_1

Strona: https://www.facebook.com/foxheadpolska

 

 

KELLYS BICYCLES

Słowacka marka przeprowadziła w ostatnim sezonie potężną ofensywę. Narzędziami, które pozwoliły zdobyć kolejnych klientów i uwagę rowerowej społeczności są znane modele: Swag i Noid. Poza nimi w ofercie marki znajduje się też wiele innych maszyn godnych uwagi oraz cała gama komponentów i akcesoriów niezbędnych każdemu rowerzyście.

kelly2

Strona: kellysbike.com/PL

 

 MR. YAZZ

„Mr.Yazz to jedno z nielicznych miejsc w sieci, w którym odnajdziesz swój niepowtarzalny styl i charakter” – tak piszą o sobie na stronie. I racja, bo Mr. Yazz to sklep, a w zasadzie platforma, która pozwala nie tylko znaleźć ciekawe t-shirty z tematycznymi grafikami, ale także customizować je zgodnie z własnymi upodobaniami. Na stoisku w Zakopanem znajdziecie sporo fajnych ciuszków, które na pewno wpadną wam w oko!

surfing

Strona: http://mryazz.pl/

 

 

ION & 360FLY

Dwie marki, których fanom ekstremalnego mtb nie trzeba przedstawiać. ION to jakość, innowacyjność i ciekawy design odzieży i akcesoriów dla bikerów i bikerek. Natomiast kamera 360FLY to krok ku zupełnie innemu wymiarowi rowerowej kinematografii. To nie tylko fajne zabawki, ale także sprzęt, który pozwoli gromadzić niesamowite wspomnienia.

360

Strona: https://www.facebook.com/polandionbike

 

 

WOODWEAR

Stylóweczka musi być! I to nie tylko podczas jazdy, ale także poza rowerem. Ważnym elementem casualowego wyposażenia jest zegarek – najlepiej nieprzeciętny, ładny i nowoczesny. Takie produkty znajdziecie na stoisku Woodwear. Perełką będzie model Gladstone – zegarek został wykonany z drewna hebanowego. Jego sercem jest niezawodny japoński mechanizm marki Citizen. Koniecznie zobaczcie, dotknijcie. Miłość od pierwszego wejrzenia gwarantowana.

zegarek

Strona: http://www.woodwear.pl

 

 

FLOW EXPERIENCE

Oto kolejna marka, która podczas Joy Ride Zako Days zaprezentuje bardzo fajną kolekcję odzieży lifestyle’owej, która klimatem, designem i barwami wpasowuje się w rowerową subkulturę. Na tym stoisku szczególnie polecamy przystanąć płci pięknej. Okej, nawet bez naszej rady byście to zrobiły. Produkty Flow Experience przykuwają uwagę!

flow

Strona: https://www.facebook.com/flooowexperience/

 

 

CORRATEC

Znana marka rowerowa znów zaprezentuje się na imprezach Joy Ride. Po targach rowerowych Joy Ride BIKE Festu w Kluszkowcach i dużym zainteresowaniu produktami marki Corratec ponownie będzie można pooglądać i zbadać sprzęt w Zakopanem. W ofercie producenta znajdziecie sporo ciekawych i różnorodnych maszyn, które zadowolą najbardziej wybrednych bikerów.

corratec

Strona: http://greenland.com.pl/

 

 

BIKE HOUSE

Na tym stanowisku targowym znajdziecie sporo różnorodnego sprzętu. Zaprezentowane zostaną smary Nano protech, kaski, rękawiczki, google, plecaki, i inne części rowerowej garderoby. Będzie sporo marek, nowości i akcesoriów, które z pewnością przyciągną waszą uwagę.

nano

Strona: http://sklep.biker-house.pl/