Rowerowa rewia mody na Joy Ride Zako Days – cz.1

Rowerowa rewia mody na Joy Ride Zako Days – cz.1

Już niewiele dni dzieli nas od kolejnej tegorocznej imprezy Joy Ride. Tym razem rowerowe spotkanie będzie miało miejsce w Zakopanem, a przy jego okazji sporo się będzie działo. Na przykład targi rowerowe, podczas których będzie można zobaczyć ekspozycje wielu znanych producentów i z bliska zbadać ich topowe produkty.

 

Wszystkie najświeższe informacje dotyczące Joy Ride Zako Days znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Polecamy dołączyć do uczestników i śledzić najnowsze donosy. https://www.facebook.com/events/545245178980181/

 

TRU

TRU to marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży rowerowej. W ofercie marki znajdują się między innymi jerseye mtb z bardzo ciekawą, ale stonowaną grafiką i wzorami. To ciekawa alternatywa dla pstrokatych ubrań, które nie spełniają oczekiwań wszystkich riderów. Polecamy sprawdzić Jersey Mesh!

tru

Strona: http://www.tru-tutu.com/

 

Race Fender

Polska marka od kilku sezonów ulepsza swoje produkty. Najpopularniejszym z nich jest elastyczny błotniczek przedni, który chroni gogle ridera przed zabrudzeniem. Warto wpaść i zobaczyć co nowego przygotowała ekipa Race Fender – już teraz zapowiadamy: będzie kolorowo!

racefender

Strona: https://www.facebook.com/racefender

 

Czapki Kegel-Błażusiak

Kegel-Błażusiak pojawiają się na targach towarzyszących imprezom Joy Ride od wielu sezonów. To nie tylko potwierdzenie faktu, że ich lifestyle’owe nakrycia głowy są dobre, ale też tego, że cieszą się dużym zainteresowaniem w rowerowej rodzinie Joy’a.

kegel

Strona: http://czapki.kegel.pl/pl

 

Extreme Family

Jeśli dobra rowerowa stylówa na freeridera, to tylko w tanktopie. A jeśli dobry takntop, to tylko u Extreme Family. Swoją drogą – zapewne poznajecie motyw przewodni? 😉

suck

Strona: https://xtremefamily.pswebshop.com

 

Suntour

Marka Suntour stale udoskonala swoje produkty, dzięki czemu co sezon zyskuje kolejnych zadowolonych klientów. Każdemu niedowiarkowi polecamy zajrzeć na ich stanowisko i zbadać dokładnie masywne i pięknie wykonane widelce, którym nie straszne są największe hopy, dropy i ścianki.

rux

 

Kolejna porcja newsów dotyczących Joy Ride Zako Days i targów rowerowych już wkrótce na naszej stronie – bądźcie czujni!