Rowerowa biżuteria pod namiotem RoweroweLove na Małopolska Joy Ride Festiwal

Rowerowa biżuteria pod namiotem RoweroweLove na Małopolska Joy Ride Festiwal

Czy to naprawdę ten moment? Czy znudził Ci się Twój sklepowy rower, w którym od 3 lat nie zmieniłeś żadnej części? Pomijając przetarte opony, rozciągnięty do granic możliwości napęd i hamulce, w których rolę spowalniaczy, zamiast klocków pełnią tłoczki, najwyższy czas na wprowadzenie kilku customowych udogodnień. Rowerowa biżuteria od marek takich jak PNW Components, Braking Brakes, EVOC, Michelin, Camelback, Magura, 100%, WTB, FUNN, SRAM, Bell, DVO czeka na Ciebie pod namiotem Rowerowelowe! Rzecz jasna 7-9 czerwca na Małopolska Joy Ride Festiwalu. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku RoweroweLove

RoweroweLove

Rowerowelove.shop to sklep i serwis premium z dwoma punktami stacjonarnymi w Krakowie. Posiadamy w swojej ofercie produkty wielu topowych marek oraz własne dystrybucje PNW Components oraz Braking. Na naszym stoisku będziecie mogli nabyć w promocyjnych cenach wiele fajnych produktów z naszej oferty.

Skromnie, ale bardzo konkretnie. Kto zna Filipa, (który odpowiada za oba krakowskie sklepy) ten wie, że to jego specjalność. Nie ma mowy o mydleniu oczu i naciąganiu na zwydziwiane promocje. Jakość produktów, które znajdziecie w sklepach RoweroweLove ma mówić sama za siebie. To idealne miejsce do tego by nabyć naprawdę nietuzinkowe komponenty do wszystkich odmian kolarstwa grawitacyjnego. Od opon, przez chwyty i pedały, aż do amortyzatorów. Serio, ta ekipa ma u siebie dosłownie wszystko!

Stanowisko RoweroweLove na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Jeśli mielibyśmy wybrać najbardziej seksowny amortyzator dostępny na rynku, to chyba postawilibyśmy właśnie na DVO. Dlaczego? Ciężko powiedzieć, ale jeśli te uginacze działają chociaż w połowie tak dobrze, jak wyglądają, to prawdopodobnie robią robotę. W każdym razie, na stanowisku (i w sklepach) RoweroweLove znajdziecie o wiele więcej niż czarnozielone amortyzatory. Części marek premium takich jak Breaking Brakes, PNW Components oraz znane i lubiane firmy takie jak Evoc, Michelin, SRAM, czy Bell – jest w czym wybierać. Ekipa już teraz zapowiedziała, że na nasz festiwal przygotowała specjalne oferty promocyjne, więc wyhaczenie atrakcyjnych deali nie powinno być dla nikogo problemem.

 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów