Rowerowa biżuteria – Ohlins, CushCore, Michelin, Monkey’s Sauce SKF na Joy Ride Days w Szczyrku

Rowerowa biżuteria – Ohlins, CushCore, Michelin, Monkey’s Sauce SKF na Joy Ride Days w Szczyrku

Wpadnij na stanowisko FF Sport i przekonaj się, że z takim asortymentem Twoje rowerowe życie będzie bardziej kolorowe oraz wypełnione doskonałą jakością. Ekipa FF Sport sprawdza wszystkie produkty na własnej skórze i doskonale wie co jak i dlaczego może polecić zawodnikom. 

Na stanowisku FF Sport będzie można z bliska obejrzeć najlepsze amortyzatory rowerowe na rynku. Zawieszenie Ohlins to przecież klasa sama w sobie! Poza częściami Ohlins, będzie można kupić najlepsze wkładki do opon CushCore, znakomitą chemię rowerową firmowaną przez legendarnego Cedrica Gracię oraz zapoznać się nowościami – produktami marki Granite Design. Są to wysokiej jakości, zmyślnie zaprojektowane i wielokrotnie nagradzane narzędzia oraz akcesoria rowerowe.

Dla największych fanów, znajdą się drobne gadżety, zaplanowano też konkursy z upominkami. Będzie również szansa na spotkania z zawodnikami, którzy w sobotę wezmą udział w eliminacjach do Enduro World Series.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY