Rocketsode – rowerowy sitcom Rocket Crew!

Chcąc wyliczyć na palcach wyraziste ekipy rowerowe w naszym kraju, moglibyśmy być stolarzem bez dwóch palców – i i tak dalibyśmy radę. Jeden palec bezapelacyjnie zajeliby chłopaki z ekipy Rocket Crew – ekipy, która od kilku dobrych sezonów rządzi na trasach (w kraju i nie tylko). Dzięki ich nowemu projektowi będziemy mogli wiedzieć i widzieć jeszcze więcej!

Forma niespodzianki jest prosta- co jakiś czas, w sieć będzie wpadać odcinek rowerowego editu dotyczący pewnej części sezonu. Sumarycznie da nam to kilkuodcinkowy sezon dobrej, rowerowej jazdy. Tak więc odstawiajcie Dexterów, Usta Usta i Trudne sprawy, bo tej produkcji nie można przegapić.

Pierwszy odcinek opowie nam kilka historii, z których tą najważniejszą jest wypadek Karpia z San Remo. Polski „Stevie Smith” zaliczył tam koszmarną glebę, po której do dziś nie może wskoczyć na rower ( ale już niebawem!). W filmie wykorzystano jego helmetcam, więc całą sytuację będzie można w pełni przeanalizować. Poza tym przykrym incydentem na filmie uwieczniono jazdę w Koninkach i JWRZ – lokalnym podwórku Gwoździa.

Zasiadajcie więc i oglądajcie – przedstawiamy pierwszy odcinek Rocketsode :

 

 

Aby jeszcze lepiej śledzić chłopaków zapraszamy na ich stronę internetową – www.rockets.dh-zone.com
Facebook’a – http://www.facebook.com/rockets.crw
Twitter’a – http://twitter.com/#!/MrRocketsCrew

Sponsorzy:
SixSixOne
Play Extreme
Da Bomb
Nutrend
Rowerowy.com
DH-Zone
Zentrom”