Robota czeka: dziennikarz + social media ninja

Robota czeka: dziennikarz + social media ninja

Chcesz rozwijać swoje rowerowe pasje nie tylko w kierunku związanym z jazdą? Każdego dnia przeglądasz rowerowe internety w poszukiwaniu zajawkowych materiałów i filmów, które później z dobrym opisem wrzucasz na swojego fejsa? Lubisz dyskutować i masz pojęcie o świecie ekstremalnego mtb? Jeśli tak, to zapraszamy w nasze szeregi.

Bez owijania w bawełnę. Zatem…

Kogo szukamy?

Kogoś kto zajmie się ogarnianiem naszej strony (word-press), pisaniem artykułów i wrzuceniem postów na kanały Social Media (facebook, google plus) zgodnie ze wspólnie ustaloną strategią.

 

Jaki warsztat?

Przede wszystkim umiejętność składnego pisania po polsku. Nie musisz mieć już na koncie nagrody „Nike”. Ważne, żebyś znał się na rzeczy, miał dobre flow i znał zasady panujące w świecie mediów społecznościowych. Uściskamy Cię, jeśli wiesz już coś na temat adminowania stronami na module w-p. A jeśli szalejesz w programach graficznych i bez problemu ogarniesz też proste banery, to w ogóle daj tylko namiar – już po ciebie jedziemy!

 

Co ze sportem?

Fajnie jeśli będziesz osobą zajaraną rowerami i innymi sportami ekstremalnymi. W końcu jeśli coś lubisz, to to czujesz, a jeśli to czujesz, to robisz to dobrze. Poza tym, jeśli będziesz aktywnym rowerzystą, to u nas dostaniesz dostęp do tony sprzętu testowego, nowinek, ludzi z branży i generalnie ciekawego życia zawodowego.

 

Wymiar pracy?

Taki, żebyś ogarnął wszystko co trzeba. Strategia komunikacji jest prosta, a na stronie nie musi pojawiać się news co godzinę. Ważniejsze, by twoja praca była fajna i lubiana przez czytelników. Tak mniej więcej: 2-3 newsów na stronie w ciągu tygodnia i 2-3 postów na fb dziennie.

 

Co w zamian?

Proste – kasiora i inne rowerowe benefity. Napisz do nas, to dogadamy konkrety. Ale najpierw prześlij nam krótki tekst (nie więcej niż A4), a propos: Co było dla Ciebie najciekawszym wydarzeniem świata mtb w sezonie 2016? Na tej podstawie skontaktujemy się z ludźmi, w których wyczujemy potencjał i wspólny język.

 

Próbkę swoich dziennikarskich możliwości + słówko o sobie i swoich powiązaniach ze światem ekstremalnego sportu prześlij na adres media@joyride.pl

 

Karen Eller and Kevin Landry riding near Stranda, Norway.